2726
عنوان

پیرمرده راننده بهم شمارع داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1845 بازدید | 128 پست

وای منم یبار صبح ساعت۷بود داشتم میرفتم مدرسه تو کوچه از روبرو یه پسر می اومد تقریبا۲۷ساله منم ۱۵ساله کوچه خلوت بود یهو اومدم رد بشم بغلم کردانقد زدم پشتش ول نمیکرد اومدم دادو فریاد بکشم ولم کرد تا خود مدرسه فقط میدویدم یعنی الآنم الانه یادم میفته کل موهای تنم سیخ میشه

خدایا شکرت خیلی دوست دارم

سلام

منم سوم دبستان بودم یه پارچه فروش که پارچه هاشو روی کولش گذاشته بود از توی کوچه مون گذشت ساعت دو بعد از ظهر بود به بیرون سرک کشیدم مرد کچل بد قواره پارچه فروش یه چشمک بهم زد گفت بیا یه بوس بده تا بهت پول بدم

الحمدالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همینطور  تو فکر خرید اسپری فلفلم

علیه خودت استفادش میکنه طرف . اینم درنظر بگیر دور از جون

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2728
ینی چی ممکنه بگیره ازم و تو صورت خودم بزنه؟

اره.

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

اسی یکی میزدی وسط پاش، من کاراته رفتم خیلی خوبه یه بار شوهرم اومد دستشو روم بلند کنه فقط یه دونه زدم اونجاش زنگ زد به مادرش گفت خیلی بهش تو دلم خندیدم میگفت پاهام گرفته نمیتونم حرکت کنم ،منم گفتم فکر کردی من از اون زنای ماستم که شوهرشون بییاد کتکشون بزنه مثل ماست وایسم نگاه کنم😂😂😂😂

متاسفانه همه ما خانوما مخصوصا تو سن نوجوانیمون چند تا از این نمونه اتفاقا واسمون افتاده ولی به نظر من نباید به خاطر چند تا بیمار جنسی خودمونو محدود و اذیت کنیم.برای منم اتفاق افتاده ولی خودمو قوی تر کردم و بیشتر تو اجتماع رفتم تنها کاری که کردم این بود از مسیرهای خلوت رفت و آمدمو خیلی کم کردم.

خانومای خوشگل واسه سلامتی منو نینیم و حل شدن مشکلاتمون اگه میشه یه صلوات بفرستین😍😍😍

اینجوری که تو داری پیش میری نه میتونی ازدواج کنی نه میتونی وارد جامعه شی بنظرم بیشتر با پدرت داییت عموت برادرت پدر بزرگت وقت بگذرون کم کم به مردا دیدت عوض میشه با یه اقای باشخصیت تحصیل کرده متشخص متین با ایمان اشنا شو ارتباط برقرار کن همه مردا عین هم نیستن با کسی که میبینی دهاتیه کم شعوره سعی کن ارتباطنداشته باشی بنطرم تو اولین برخورد میشه از طرز رفتار حرف زدن فهمید طرف مقابل در چه حدیه بنظرم سطح فرهنگی شخصیتی پایین باعث رفتارای غلط میشه اون جور ادمها هم تو بیرون نمیگم پره ولی هست در ضم نوع راه رفتن پوشش یه خانوم خیلی مهمه لباسایی که خیلی بازن شلو ولن بدن نمان رنگای جیغ دارن واقعا تو شان یه خانوم نیست وقتی یه لباس نامناسب میپوشیم و میریم بیرون یه ادم بی سروپا احساس راحتی و صمیمیت میکنه میبینی حرف زشتی میگه رفتار غلطی میکنه و... 

من یبارم داشتم پسرمو می‌بردم دکتر یه پراید بوق زد گفت خانوم ببخشین سه راه بهشتی باید از کجا برم رفتم نزدیک تر آدرس و بگم دیدم اونجاشو درآورده بیشرفت

خدایا شکرت خیلی دوست دارم
اسی یکی میزدی وسط پاش، من کاراته رفتم خیلی خوبه یه بار شوهرم اومد دستشو روم بلند کنه فقط یه دونه زدم ...

😂😂😂ما ک کاراته نرفتیم میتونبم بزنیم؟

اخه من اون لحظه اونقد شوک شدم و ترسیدم نمیتونسم هیچ عگس العملی نشون بدم پاهام اونقد سست شده بود باورت نمیشه حتی نمیتونسم راه برم چه برسه ب ضربه زدن

لایکم کنید منم بخونم.... 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
اینجوری که تو داری پیش میری نه میتونی ازدواج کنی نه میتونی وارد جامعه شی بنظرم بیشتر با پدرت داییت ع ...

همه نوشته هات قشنگ وبه حق وعالی بودن فقط کاش واژه دهاتی روبکارنمیبردی

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2706