2737
2734
عنوان

خانواده همسربیاین لطفا

230 بازدید | 29 پست

سلام بچه ها من چندوقته باخانواده همسرم میونمون شکرآب شده یعنی حتی رفت وآمدمونم ازهفته ای رسیده به شیش ماه یک بارامامن به خاطرهمسرم واونابه خاطرپسرشون نمیتونیم رابطروقطع کنیم اوناهم  مغرورن وانتظاردارن من منتشونوبکشم درحالی که اوناتچبیشترمواقع مقصراند حالاموندم چه کنم.راهی هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو هم مغرور باش.بعضی ها لنقدر فداکاری میکنن که سو تفاهم میشه.طاگه اومدن خونه تون یا دیدیشون مودب باش و بی احترامی نکن.ولی اصلا غرورت رو نزار زیر پات.ه کسی برای خودش غرور و عزت نفس داره

خدایا گاهی نگاهی

چجوری این همه راحت از خانواده همسر دست میکشین و قهر میکنین فردا بچه دار شدین چی؟بچه رو هفته ای ۵ بار میبرین خونه مامانتون ولی ماهی ی بار خونه مادرشوهرتون؟

مثل قبل شو عذرخواهی نکن

❤Che khobe ke daramet
2738
چجوری این همه راحت از خانواده همسر دست میکشین و قهر میکنین فردا بچه دار شدین چی؟بچه رو هفته ای ۵ بار ...

من بچه هم دارم.قبلااینطوری نبودم زیادمیرفتم اماکاراورفتاراشون یه جوریه که پسرخودشونم خوشش نمیادزیادبره

چجوری این همه راحت از خانواده همسر دست میکشین و قهر میکنین فردا بچه دار شدین چی؟بچه رو هفته ای ۵ بار ...

شماخودت اگه بری جایی مثل آدمای اۻافی باهات برخوردکنن یابین بچه هاباهم  فرق  بزارن بازم میری بی شخصیتت کنن

من بچه هم دارم.قبلااینطوری نبودم زیادمیرفتم اماکاراورفتاراشون یه جوریه که پسرخودشونم خوشش نمیادزیادب ...

منم الان نزدیک به یه ساله همینطور شدم حتی عید رفتم خونشون به اسرار فامیلاش که پادرمیونی کردن ولی بازم همون رفتارا رو تکرار کردن حتی بدترش رو 

خدا از سر ننه شوهرم نگذره خیلی بهم بدی کرده منم به شوهرم گفتم میخوای بری برو اونم گفت نه الان وقتش نیست بزار یکم از دست دادن رو بفهمن فامیلاش خیلی تلاش میکنن ما رو آشتی بدن ولی من میگم آرامشم رو حاضر نیستم قربانی کنم دوباره    

شماچیکارمیکنی

رفت و آمدو کم کردم تا ماه پیش که کلا شش ماه بود قطع رابطه بودیم ولی بخاطر بیماریه مادرشوهرم مجبور شدم برم عیادت بعد اونم یه بار دعوتمون کرد رفتیم دیگه الان دو هفته س نرفتم تا دعوت نکنن نمیرم

گاهی وقتا مثلا ماهی یه بار مادرشوهر زنگ میزنه حال پسرمو میپرسه با احترام و خوب جوابشو میدم ولی اون لحنش خیلی سرده

چاره ای نیست فعلا مجبورم همینطوری بگذرونم 

2706