2733
2734
عنوان

چندتا آهنگ بگین دان کنم

99 بازدید | 18 پست

ترجیحا غمگین😓

خیلی بی اعصاب و غیر قابل تحمل شدم کاش یکی بیاد بغلم کنه بگه همه چی درست میشه! منم بگم گوه خوریش به تو یکی نیومده🖕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از هفت گوش كردم تا يه ساعت پيش 

حالم رو دستى دستى خيلى بد كردم 

تو اين كارو نكن 

گوش دادى هم غمگين گوش نده خداقل

بازى كن ذهنت رو درگبر كن اما اهنگ غمگين گوش نده

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
2731
من از هفت گوش كردم تا يه ساعت پيش  حالم رو دستى دستى خيلى بد كردم  تو اين كارو نكن  ...

آخه کم مونده شکست عشقی بخورم😁

خیلی بی اعصاب و غیر قابل تحمل شدم کاش یکی بیاد بغلم کنه بگه همه چی درست میشه! منم بگم گوه خوریش به تو یکی نیومده🖕
آخه کم مونده شکست عشقی بخورم😁

اوه كم مونده هنوز كه نشده

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
اوه كم مونده هنوز كه نشده

دارم نزدیک میشم

ولم کنید بزارید خودمو آماده کنم😁

دارم نزدیک میشم ولم کنید بزارید خودمو آماده کنم😁

هركارى ميخواى بكن 😂😂😂

2738
ماکان بند.خدا محسن ابراهیم زاده.شبهای دیوونگی میثم ابراهیمی.روشن کن

مررسی

محسن چاوشی     توی شهری که تو نیستی

شادمهر                تهدید 

ابی                      جان جوانی

معین                  ای تو بهانه واسه موندن 

حبیب                 مادر 

غمگین ترین اهنگ من ماله شادمهره بنام     روح سبز      قدیمیه

محسن چاوشی     گلسر       خیلی غمگینه

شادمهر                 عادت

سیاوش قمیشی       بی تو

محسن چاوشی     توی شهری که تو نیستی شادمهر             &nbs ...

دستت  دردنکنه ممنون

2706