2410
2553

تو جلسه اول خواستگاري ما

شيريني تر گرفته بودن همسرم اومد بخوره ريخت رولباس و زمين همه جا رو كثيف كرد خواهرم اومد بشقابو برداره و رفع و رجوعش كنه دوباره جعبه شيريني رو گرفت همسرم برداره باز ازدست اونم افتاد كل جعبه شيرينيفرش به گند كشيده ش

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یبارم ی زنه اومده بودخونمون جاسوسی قبل خاستگاری کنه واسه پسرش.. منم راستش از زنه خوشم نمیومد اشپزخونه اوپن بود منم پشتمو کردم ب زنه خودمو مشغول وررفتن با قابلمه کردم..😂اخرش وقتی زنه میرفت میگفت میخام ی زن بگیرم واسه پسرم الکی پلکی نباشه زن باشه واسش دنبال زن میگردم. تودلم گفتم برو بسلامت.. 

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍
2456

شبی ک مادرشوهرم اومده بود حضوری خواستگاری کنه هی اسم شوهرمو میاورد تعریف کردن.. منم نمیدونستم قضیه چیه رفتم توحیاط مشغول جارو کردن😂خواهرم بعد اومد گفت اومده خاستگاری

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍
اقابزارید منم بگم روزخاستگاری من مذهبیم بعد یه شال خیلی بزرگ زده بودم جوری پیچیدمش که تا روکمرمم پوش ...

الهییییییی. 😂😂 طفلی رو ترسونده بودی 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
منم شوهرم خیلی مرد خوبیه..فقط خدا میدونه تنهایی جا همه کسمه...فقط گاهی فک‌میکنم من لایقش نیستم.. ال ...

خداروشکر همسر خوبی دارین البته من اعتقاد دارم شما خوب هستین که اونم خوبه آفرین بهتون..بچه هم دارین

2714
یکی دیگ هم یادم اومد رفته بودیم مشهد ی خانمه اونجا از من خوشش اومده بود از مامانم منو خواستگاری کرد ...

امان از دست بعضی از ما دخترا گاهی وقتا ذوق خواستگار چنان مدهوشمون میکنه که دیگه کنترلی روی رفتارامون نداریم 😂😂😂😂😂😀😉😎

من رویای آتش میبینم؛ آن رویاها با اسب گره خورده است که هرگز خسته نمی شود.

در زدن با لباس مدرسه و قیافه خسته رفتم دروباز کردم. از این خواستگار بی خبراا و یهویی بودن البته فقط مادره بود... بعد خسته بودم بلند گفتم کیه... درباز کردم خانمه گفت سلام مامان هستن... گفتم نمیدونم😑😑😑حالا مامانم تو خونه😖😖 چشای خانمه گرد شده بود.. بعد برگشتم گفتم مامان بیا کارت دارن😐😐 نه تعارفی نه چیزی.. سرمو مث چیز انداختم پایین رفتم تو خونه... نمیدونم چرا دیگه نیومدن رسمااا خواستگاری  حداقل رخ ماه دامباد رو ببینم شاید اخلاقم خوب بود😒😒

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
امان از دست بعضی از ما دخترا گاهی وقتا ذوق خواستگار چنان مدهوشمون میکنه که دیگه کنترلی روی رفتارامون ...

آخرش هم خراب میکنیم😀😀

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
شبی ک مادرشوهرم اومده بود حضوری خواستگاری کنه هی اسم شوهرمو میاورد تعریف کردن.. منم نمیدونستم قضیه چ ...

ای بابا 😂😂😂😂😂

تو باغ نبودیا خواهرم 😂😂😂😂😉

در زدن با لباس مدرسه و قیافه خسته رفتم دروباز کردم. از این خواستگار بی خبراا و یهویی بودن البته فقط ...

😀😀😀😀😀😀اصلا تو مگ نقطه امیدی گذاشته بودی؟!؟

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
آخرش هم خراب میکنیم😀😀

دقیقا گند میزنیم به اون خواستگاری

اصلا کاری میکنیم که طرف پشیمون بشه از انتخابش 😝😐😂😂😂😀

2706