2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من از پسره خوشم نیومده بود اصلا سرمو نگرفتم بالا ببینه منو  مامانش میگفت عروس خانم سرشو بالا ن ...

احسنت  

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    
2728

واسه من که خواستگاریم گریه داربود چون منوشوهرم روی تعدادسکه مهریه توافق کرده بودیم و وقتی پدرشوهرم پرسید بچه هاشماچقدرسکه صحبت کردیدشوهرمم گفت.یهوداداشم۲بارسرم دادزد که تواین تعدادسکه رو قبول کردی؟قیافه من اینجوری شده بود🙄😔😟😢🤒

خدایاخوشبختی میخوام😔

خواستگار خواهرم سوالاشو توی یک طوماررر نوشته اومده میپرسیده.

یکی دیگشون موقعی ک رفتن تو اتاق بحرفن مامانشم باهش اومده بود تو اتاق😅😅😅

یکی دیگه از خواستگاراشم درو که باز کردن مامانم دیدن صدای تررر تررر میاد بگو پسره موتور داشته موتورشم زده تو حیاط خونمون😆😆😆

یه بار بعد خواستگارها رسیدم خونه  آخه شاغل بودم ی بارم موقع چایی تعارف کردن  جلوی پسره ...

مثبت دادی بهش یاانه

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    

واسم خواستگار اومده بود، شربت تعارف کردم

مامانم گفت خودتم بخور مامان، گفتم من میل کردم😩

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 

منو شوهرم دوست بودیم کسی نمیدونست فقط وقتی مادرش زنگ زد مامانم متوجه شد 

شب خاستگاری شوهر من تا ساعت ۲ بعد از ظهر ماموریت بوده اومده خونه دوش گرفته و اومدن خونه ما که یه شهر  دیگه هستیم 

وقتی بابام اجازه داد بریم تو اتاق شوهرم گفت ثمین چشام داره میترکه فقط بزار دراز بکشم. منم چراغو خاموش کردم و رفتم دستشویی 

نگو بعد من زنداداشم اومده میوه بیاره میبینه چراغ خاموشه 😂😂  میگفت چه فکرایی که نکردم 

خیلی باحال بود چقدر منحرف بوده اون

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2706