1464
1482

خواستگار خواهرم سوالاشو توی یک طوماررر نوشته اومده میپرسیده.

یکی دیگشون موقعی ک رفتن تو اتاق بحرفن مامانشم باهش اومده بود تو اتاق😅😅😅

یکی دیگه از خواستگاراشم درو که باز کردن مامانم دیدن صدای تررر تررر میاد بگو پسره موتور داشته موتورشم زده تو حیاط خونمون😆😆😆

میشه برای بچه دار شدنم یک صلوات برام بفرستی؟😍😍

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1473

منو شوهرم دوست بودیم کسی نمیدونست فقط وقتی مادرش زنگ زد مامانم متوجه شد 

شب خاستگاری شوهر من تا ساعت ۲ بعد از ظهر ماموریت بوده اومده خونه دوش گرفته و اومدن خونه ما که یه شهر  دیگه هستیم 

وقتی بابام اجازه داد بریم تو اتاق شوهرم گفت ثمین چشام داره میترکه فقط بزار دراز بکشم. منم چراغو خاموش کردم و رفتم دستشویی 

نگو بعد من زنداداشم اومده میوه بیاره میبینه چراغ خاموشه 😂😂  میگفت چه فکرایی که نکردم 

خیلی باحال بود چقدر منحرف بوده اون

الآن داشتم تو آینه خودمو نگاه میکردم 👀 خلاصه کنم واستون                                            و تَبارک الله  اَحسن الخالقین 😌
1334
1403

منم ی بار فرستادنمون تو اتاق ک حرف بزنیم انقدی استرس داشتم اول اون رفت تو پشت سرش من رفتم وقتی وارد شدم در اتاقو بستم برقم خاموش کردم😂😂😂😂😂

دوس دارم زندگی رووووو.........

من هفده هجده سالگیم همکلاسی خواهرم بامادرش اومده بودن خواستگاری من واسه پسرشون پسره بنده خدا خیلی سیاه بود یه جوری بود قیافه ش فکر میکردم معتاده بعدهمینجور زل زده بود به من منم رو کردم سمت دیوار دیگه آخرش خسته شدم به مامانش گفتم شب شده دیرتون نشه حالا ساعت هفت عصربود اونم وسط تابستون خانمه چپ چپ نگام کرد پاشدن رفتن مامانم کلی دعوام کرد 

بدترین حالت اینه که ازچشمت بیفته ولی ازدلت نه قشنگ سرویس میشی

من وقتی مادرشوهرم واسه ائلین دفعه اومد خونمون من تو حیاط با تونیک موهای کوتاه صدفی با تل گلکلی سوار دوچرخه دادشم بود فک.کن چاقم بودم یکدفعه در حیاط باز شد اوند توو 😕😕دفعه دوم که اومد من داشتم حیاط میشتم با پاچه  بالا زده پاهای پر پشم خخ نمیدونم چزا ننم به من هیچی نمگفت درو باز مبکرئ بعد که به ننم گفتم خوو چرا هیچی نمیگی به من گفت خاستم ببین کاری هستی 😬😬

1508