2733
2734

اخ قربون دهنت 

میشناسم ادمی رو که واقعا همه چیزو بهترینشو داره 

ولی همیشه ناراضی و نالانه همش غر میزنه ناشکری میکنه 

اه با کاراش عصبیم میکنه 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقع بین باشیم بهتره اون شخص که شما میگید ببخشید ابلهه مثل این که یکی اشغال تو دستش بگیره بگه په زی ...

سنت پایینه شاید نمیدونی چی میگم

اگه هر آشغالی که تو دستته بندازی دور دستت خالی میشه ۹۹ درصد دنیا آشغاله این آشغالو میندازی مجبوری یه آشغال دیگه دستت بگیری باید از تو اون آشغالا که دستته یه چیزی بسازی...

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

خانم ها از من خواهر کوچیکتر به شما نصیحت

غرور و تکبر خصلتی که واقعا ادم و از عرش به فرش میاره.

اصلا خدا تحمل ادمهای مغرور رو نداره بالاخره تلنگر بهشون میزنه

خیلی تو اطرافیانم دیدم که ضربه خوردن 

وقتی متواضع باشی کائنات هم براتون سر تعظیم فرود میارن 

2731

⭐کسب درآمد ازاینترنت روزانه 1/5میلیون تومان وماهانه 30الی40میلیون تومان با روزی کمتر از 2ساعت فعالیت آسان
����
⭐کاملا تضمینی وتست شده0⃣0⃣1⃣

⭐تا آخرعمرتان استقلال مالی داشته باشید وبه رویاهایتان برسید❤️��

⭐یادتان باشد برای میلیونر شدن اصلا لازم نیست سخت کار کنید کافیه فقط هوشمندانه فکر کنید ��

⭐به همراه فایلهای پرفروش اینترنت بصورت رایگان

*برای اطلاعات بیشتر و دانلود فایل به لینک زیر مراجعه کنید:

http://jadoyservat.4kia.ir/info/644882/کسب-درآمد-روزانه-1-5میلیون-تومان-کاملا-تضمینی/