1507
1482

چیزی که بهش رسیدی کاملا درسته

نحوه ی برخورد ما تو هر رویدادو موردی خیلی مهمه و بخصوص تعیین کننده ی شخصیت ما

من رویای آتش میبینم؛ آن رویاها با اسب گره خورده است که هرگز خسته نمی شود.

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

با حرفات موافقم ولی اون قسمتی که اسم امام حسین (ع) اوردی و با شمر یکی کردی و گفتی فرقی نداره واقعا ز ...

نه یکی نکردم منظورم فاصله ی بدی و خوبی بود

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
1436

من خانواده ای رو‌میشناسم تحت هرشرایطی روحیه شاد خودشونو ازدست نمیدن همیشه درحال خنده اینجورآدما پیرنمیشن برعکس من اصلا مدیریت بحران ندارم ولی وقتی به روزای سخت زندگیم فک میکنم بیشتر جاها به خودم حق میدم که ناراحت بشم ودلگیر مثل فوت پدرم  

1485

اخ قربون دهنت 

میشناسم ادمی رو که واقعا همه چیزو بهترینشو داره 

ولی همیشه ناراضی و نالانه همش غر میزنه ناشکری میکنه 

اه با کاراش عصبیم میکنه 

شمایی که میای میگی پسر بیخوده دختر خوبه کی میخوای بفهمی که شما هم دست کمی از اون ادمایی نداری که داری مسخرشون میکنی اونا مال سال ها پیش بودن وقطعا آگاهی و دانش و علم شون با ما و آدمای این دوره قابل قیاس نیست اما شما خانم یا اقای مدرن باشعور باکلاس و تحصیل کرده شما چرا داری دقیقا همون کار قدیمی ها رو تکرار میکنی؟؟؟چرا مخلوق خدا رو میکوبونی؟کجای خلقت دست داری که میای میگی این افریده خوبه اون افریده بده؟از خدا میخوام اول به امثال شما ها عقل بده بعدم هر فرزندی که افریده میشه با هر جنسیتی سالم و صالح باشه و پدرمادرش تو تربیتش تمام تلاششونو بکنن که بعدا طلبکار این و اون و دختر بودن و پسر بودن نشن کوتاهی های خودشونو گردن بقیه نندازن التماس تفکر التماس ادب 
واقع بین باشیم بهتره اون شخص که شما میگید ببخشید ابلهه مثل این که یکی اشغال تو دستش بگیره بگه په زی ...

سنت پایینه شاید نمیدونی چی میگم

اگه هر آشغالی که تو دستته بندازی دور دستت خالی میشه ۹۹ درصد دنیا آشغاله این آشغالو میندازی مجبوری یه آشغال دیگه دستت بگیری باید از تو اون آشغالا که دستته یه چیزی بسازی...

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

خانم ها از من خواهر کوچیکتر به شما نصیحت

غرور و تکبر خصلتی که واقعا ادم و از عرش به فرش میاره.

اصلا خدا تحمل ادمهای مغرور رو نداره بالاخره تلنگر بهشون میزنه

خیلی تو اطرافیانم دیدم که ضربه خوردن 

وقتی متواضع باشی کائنات هم براتون سر تعظیم فرود میارن 

⭐کسب درآمد ازاینترنت روزانه 1/5میلیون تومان وماهانه 30الی40میلیون تومان با روزی کمتر از 2ساعت فعالیت آسان
����
⭐کاملا تضمینی وتست شده0⃣0⃣1⃣

⭐تا آخرعمرتان استقلال مالی داشته باشید وبه رویاهایتان برسید❤️��

⭐یادتان باشد برای میلیونر شدن اصلا لازم نیست سخت کار کنید کافیه فقط هوشمندانه فکر کنید ��

⭐به همراه فایلهای پرفروش اینترنت بصورت رایگان

*برای اطلاعات بیشتر و دانلود فایل به لینک زیر مراجعه کنید:

http://jadoyservat.4kia.ir/info/644882/کسب-درآمد-روزانه-1-5میلیون-تومان-کاملا-تضمینی/

1396