2737
2734

امروز مدفوعش خیلی کم وسفت شده 

یه بار هم دفع کرده 

چکار کنم

هشت ماهشه 

تا حالا غذاش فقط سوپ.ساده وفرتی واب وشیر هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صح ناشتا بهش آب جوشیده و ولرم شده بده 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
2728
2738

یکم ترجبین بهش بده شکمش کار میکنه

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

بهش خاکشیر با اب بذار بجوشه یکم ولرم شد با نبات شیرین کن بده بخور ای پیفو میکنه ک نگو برا بزرگ سالام کار سازه

آموخته‌ام که وقتی ناامید می‌شوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت می‌شود و عاشقانه انتظار می‌کشد که به رحمتش امیدوار شوم.  
یه هفته س دارم قرص اهن ا(یزی ایرون )میخورم ممکنه از اون باشه؟ لطفا این سوالو هم جواب بدین ببخشید ا ...

برای هرکسی یه جوره من اهن یا همین ایزی ایرون میخورم تاثیری روم نمیزاره این باید از دکترش بپرسی

2706