2703
2553
عنوان

اون دنيا چه شكليه؟🤒🤒🤒

247 بازدید | 24 پست

داشتم فكر ميكردم واقعا اون دنيا چه شكليه؟ يعني هيچ وسيله و خونه و چيزي نداريم . حالا به فرض كه بهشت هم باشه ، من فقط ياد گل و بلبل و طبيعت ميوفتم كه برا تفريح خوبه . ولي من دلم خونه ميخواد ، آشپزخونه ، غذا درست كردن . يعني اينا وجود نداره؟ حالا اگه هم  وجود داره قربون خدا برم پس همينجا چش بود ميزاشت همينجا باشيم .

همونجا میخای اشپزی کنی😁😁

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش فکر نکن.... اصلا اطلاعات جامعی از اونور در دسترس نیس😁😁

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.
2456

خب تو رو میذارن آشپزخانه ی بهشت 

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
2714

منم با خودم میگم اگه به فرض  محال بهشتی باشیم قراره چکار کنیم؟ 

حوصلمون سرنمیره همش تو استخر شیر عسل و شیرموز شنا کنیم و حوری بلند کنیم؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
منم با خودم میگم اگه فرض به محال بهشتی باشیم قراره چکار کنیم؟  حوصلمون سرنمیره همش تو استخر شی ...

تو دیگ اب جوش بندازنت راضی میشی؟؟؟؟؟

گر نگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
منم با خودم میگم اگه به فرض  محال بهشتی باشیم قراره چکار کنیم؟  حوصلمون سرنمیره همش تو اس ...

😂😂😂😂😂

حافظ قران هستم!دوفرشته دارم مهرساوپارسا نزدیک۶و۴سالشون😍❤!!خدایامرسی بابت همه چی
2706