2703
2553

19م آبان و 26م آبان دوتا nst برام نوشته و مراقبت.بعدش تاریخ میده برای زایمان که بستری شم دارو بده تا دردم شروع شه و زایمان کنم.کسی تجربه داره.چکار میکنن که درد بیاد؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
الان هفته ۳۶ هستی بچت کامله  مشکلت چیه الان تو ۳۷ زایمان کنی مشکلی نداره

مشکلی ندارم قندم با انسولین تقریبا کنترل شدس ولی بعضی وقتاپیش اومد 140.150 شده.یگه ممکنه خطر مرگ داخل رحم داشته باشه زبونم لال.گفتش که نمیشه صبر کرد تا 40 هفته یا بیشتر.بعد دوهفته دیگه و ان اس تی بستری میکنه واسه زایمان.

2714

چرا زودتر سزارین نمیکنی   من خودم مشکل دیگه داشتم پسرم ۳۵ هفته و۶ روز سزارین کردم  دخترمم تو ۳۷ هفته  خداروشکر تو دستگاه هم نرفتن    به دکترت بگو تا خدایی نکرده اتفاقی نیافتاده سزارین کنه

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
چرا سزارین نمیکنه من خوندم اونایی که دیابت دارن باید سز کنن طبیعی شاید خطرناک باشه براتون

اخه سونو هام همه چی خوبه فکر کنم از اون لحاظا مشکلی نیس.پرسیم ازش بستری واسه سزارین گفت نه بهت دارو میدم دردات شروع بشه

دوست من دیابت داشت دکتر تو بیمارستان دولتی سزارین کرد

ای وای ینی حتما باید سز بشم.چرا دکترم نگفت پس؟بنظرتون اشتباه میکنه.اخه سونوهام همه چی خوب بوده .وضعیت بچم سفالیکه و وزنش اینا هم نرماله.