2726
عنوان

مادر زن سلام

| مشاهده متن کامل بحث + 408 بازدید | 34 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن بعد عروسی داماد و دختر میرن خونه مادرزن برای تشکر بابت جهیزیه و از این چیزا ..منم نمیدونستم باب ...

خیلی جالبه😍😍😍کجایی هستید؟؟

😔میشه برای باردار شدنم صلوات بفرستید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم😔
2728
پس یه پیراهن قشنگ خوب هست بنظرت؟ 

آره عزیزم چرا بد باشه

تو این گرونی طلا مادرت حتما درک میکنه شمارو 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

صبح بعد عروسی داماد و دو تا از نزدیکاش بدون عروس میرن خونه مادر عروس اونجا بخاطر زحمتی ک شبش کشیده سکه میگیره تامام😁😂

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
صبح بعد عروسی داماد و دو تا از نزدیکاش بدون عروس میرن خونه مادر عروس اونجا بخاطر زحمتی ک شبش کشیده س ...

خخخ والا منم میگم چرته بابام گیر داده باید ی ناهار بیاین پیش مادرت 

زحمتی که دخترش شب کشیده یا خودش 😂😂😂😂

داماد کادو میگیره بابت زحمتی ک کشیده 

بابا درک کن 

جایزه میگیره که......

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2706