2726
عنوان

مادر زن سلام

408 بازدید | 34 پست

سلام خانم های گل و عزیز یه سوال داشتم..ما ۳ روز هست عروسی کردیم و رسم مادر زن سلام داریم متاسفانه الان طلا خیلی گرون هست بنظر شما چی میتونه هدیه خوبه برای مادرم باشه بجای طلا؟ و یه سوال دیگه آیا باید برای خانواده شوهرمم کادو بخریم برای تشکر بریم یا فقط برای مادر خودم؟

پیشاپیش ممنون ازتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه جالب مابرای مادر زن سلام مادرزن به داماد کادو میده😂

بیچاره مادر زن 

دختر بده جهاز بده اخرشم تو مادر زن سلام کادو هم بده به داماد 

نوشابه باز کنم برای اقای داماد😐

زندگی زیباست چشمی باز کن  

ما برای مادر زن سلام یه پیراهن مجلسی خریدیم 

حتما لازم نیست طلا باشه که 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
2706