2726
عنوان

شوهرم ازم پنهون کاری کرده

334 بازدید | 14 پست

بچه ها چند ماه ازدواج کردیم یکم  قرض اینا داریم و سر اینا من کلی فکر میکردم و ناراحت بودم حالا امشب فهمیدم اقا پس انداز پنهونی داشته و ب من نمیگفته خاک تو سر من خیلی ناراحتم ب نظرتون چ عکس العملی داشته باشم باهاش حرف بزنم؟؟ یا قهر کنم ناراحتم😭😭😭

خدایا شکرت مراقب کنجد تو دلم باش. ایشالا دامن همه منتظرا سبز بشه به حق پنج تن😍😍😍

قهر نکن

ولی خیلی جدی بگو اوکی پس منم پس انداز مخفی میکنم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

قهر اصلا نکن الانم عصبانی هسی اصلا حرفی نزن بزار سر یه فرصت مناسب که همسرت در ارامشه و خودتم شدت ناراحتیت کم شده بشین خیلی منطقی و محترمانه بگو که چقد نگرانش بودی و وقتی فهمیدی پس انداز داشته چقد خوشحال شدی و بگو اما توقع نداشتم از منکه همرازتم پنهون کنی

برای نی نی دار شدنم یه صلوات میفرسی؟
چقدر شوهرت آدم ببخشید مزخرفیه...چقدر روحش پسته...پس انداز داشته و از شما انتظار فداکاری و صبر تو زند ...

همه ی مردا برای روز مبادا پس انداز دارن...چون اگر نداشته باشن ب نظرم خیییلی بی فکرن.یهو ممکنه یه مشکلی پیش بیاد تو زندگی خدایی نکرده...اما بعضی از مردا مدااام ناله ی نداری سر میدن...ب نظرم خانوما باید با سیاست از اقایون پول بگیرن و برای خودشون پس انداز کنن.تا هرچی میخان بتوننن بخرن

زندگی زیباست...

اصلا قهر و دعوا نکن.چون باز یجور دیگه پنهون میکنه ک نفهمی. و اگر ب روش بیاری علاوه بر اینک خیط میشه از کار زشتش حس بدی هم بهش دست میده که تو مچشو گرفتی.احتمالا بد اخلاق میشه. و صد درصدم انتظار این نداشته باش که شبیه ما خانوما بیاد یه عالمه گریه زاری کنه و بگه ببخشید.

ب نظرم باهاش مهربون و خوب باش ولی دیگه غصه قرضهاتونو نخور و زیادم ب خودت سخت نگیر.

همه ی مردا برای روز مبادا پس انداز دارن...چون اگر نداشته باشن ب نظرم خیییلی بی فکرن.یهو ممکنه یه مشک ...

حرفتون متین...اما اینکه پس انداز داشته باشی و بیای ناله کنی که آی قرض و بدهی دارم اون خیلی مضحکه...پس انداز داشته باش اما برا بدهیات هم ناله نداری سر نده....

2706