2726
عنوان

شوهرم ازم پنهون کاری کرده

334 بازدید | 14 پست

بچه ها چند ماه ازدواج کردیم یکم  قرض اینا داریم و سر اینا من کلی فکر میکردم و ناراحت بودم حالا امشب فهمیدم اقا پس انداز پنهونی داشته و ب من نمیگفته خاک تو سر من خیلی ناراحتم ب نظرتون چ عکس العملی داشته باشم باهاش حرف بزنم؟؟ یا قهر کنم ناراحتم😭😭😭

خدایا شکرت مراقب کنجد تو دلم باش. ایشالا دامن همه منتظرا سبز بشه به حق پنج تن😍😍😍

قهر نکن

ولی خیلی جدی بگو اوکی پس منم پس انداز مخفی میکنم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قهر اصلا نکن الانم عصبانی هسی اصلا حرفی نزن بزار سر یه فرصت مناسب که همسرت در ارامشه و خودتم شدت ناراحتیت کم شده بشین خیلی منطقی و محترمانه بگو که چقد نگرانش بودی و وقتی فهمیدی پس انداز داشته چقد خوشحال شدی و بگو اما توقع نداشتم از منکه همرازتم پنهون کنی

برای نی نی دار شدنم یه صلوات میفرسی؟
چقدر شوهرت آدم ببخشید مزخرفیه...چقدر روحش پسته...پس انداز داشته و از شما انتظار فداکاری و صبر تو زند ...

همه ی مردا برای روز مبادا پس انداز دارن...چون اگر نداشته باشن ب نظرم خیییلی بی فکرن.یهو ممکنه یه مشکلی پیش بیاد تو زندگی خدایی نکرده...اما بعضی از مردا مدااام ناله ی نداری سر میدن...ب نظرم خانوما باید با سیاست از اقایون پول بگیرن و برای خودشون پس انداز کنن.تا هرچی میخان بتوننن بخرن

زندگی زیباست...

اصلا قهر و دعوا نکن.چون باز یجور دیگه پنهون میکنه ک نفهمی. و اگر ب روش بیاری علاوه بر اینک خیط میشه از کار زشتش حس بدی هم بهش دست میده که تو مچشو گرفتی.احتمالا بد اخلاق میشه. و صد درصدم انتظار این نداشته باش که شبیه ما خانوما بیاد یه عالمه گریه زاری کنه و بگه ببخشید.

ب نظرم باهاش مهربون و خوب باش ولی دیگه غصه قرضهاتونو نخور و زیادم ب خودت سخت نگیر.

همه ی مردا برای روز مبادا پس انداز دارن...چون اگر نداشته باشن ب نظرم خیییلی بی فکرن.یهو ممکنه یه مشک ...

حرفتون متین...اما اینکه پس انداز داشته باشی و بیای ناله کنی که آی قرض و بدهی دارم اون خیلی مضحکه...پس انداز داشته باش اما برا بدهیات هم ناله نداری سر نده....

2706