2733
2734
عنوان

لگن بچه برای از پوشک گرفتن

2353 بازدید | 26 پست

مامانا من سه روزه پسرمو از پوشک گرفتم دیروز بهتر همکاری میکرد ولی امروز هرچی میگفتم بیا بریم جیش کنیم نمیومد بعدم میکرد تو شلوارش، به نظرتون لگن بگیرم براش خوبه راحته؟ واینکه شما لگن رو کجا میذارین تو همون دسشویی بزارم هردفعه ببرمش اونجا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
قصری؟ نمیدونم از همین لگن کوچیکا که شبیه صندلیه

خب همونه دیگه بزار بمونه تو دستشوویی

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

منم مشغول از پوشک گرفتنم.یکماهه شماره یک رو دیگه میگه اما شماره دو رو نمیگه هنوز. اصلا توی قصری ننشست دخترم

شروع رژیم دکتر کرمانی . تاریخ ۱۵.۲.۹۹ .وزن ۱۰۳ و ۳۰۰ گرم                وزن دوم ۹۶ تاریخ ۱. ۴. ۹۹

قصری عالیه. خیلی خوبه. پسر من اصلا پی پی نمیکرد. براش قصری که خریدم یه روزه یاد گرفت. فهمیدم وقتی همینجوری میرفته زود خسته میشده نمیتونسته انجام بده. سر همین بدش اومده بود و نمیرفت.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
منم مشغول از پوشک گرفتنم.یکماهه شماره یک رو دیگه میگه اما شماره دو رو نمیگه هنوز. اصلا توی قصری ننشس ...

پسر منم پی پی رو میکنه تو شلوارش میترسه، فقط امروز یه بار تو دسشویی شماره ۲ کرد

2706