2737
2734

از اولین باری که همو دیدیم بیشتر از ۵ سال میگذره.دختر شروری بودم بیشتر دوستیام سر کاری و چند روزه بودن و چند تا رفیق پایه هم داشتم که بماند چقدر آتیش میسوزوندیم ولی جالب اینجا بود که درسمم عالی بود و خیلی بهش اهمیت میدادم اولین بار با دوستم جلوی یه پاساژ بودیم که جلومون نگه داشت ما هم سوار شدیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

معلومه بخشی از رمانه

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2738

از همون اول کلی با هم گرم گرفتیم انگار سالهاست همدیگرو میشناسیم البته اصلا قصد من دوستی نبود فقط واسه تفریح اونم یه ساعته و اصلا قصد نداشتم شمارمو بهش بدم .دیروقت بود و دوستم همش میگفت دیرم شده این اقا هم الا و بلا باید شمارتو بدی وگرنه پیادتون نمیکنم و هی میدون رو دور میزد در حدی که سرگیجه گرفتیم منم ناچارا دادم ولی باز نمیخواستم دوست شم قیافشم زیاد خوب نبود اما خب خیلی شوخ طبع و باحال بود و همین باعث شد جوابشو بدم

حتما باید بگم خب😕بزار دیگه انگار سریاله قسمت قسمتش میکنن

❤وَ تُ پناهی در هر پیشامد بد...✨❤                          ❤ ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ  ❤                                  ❤ میشه برا موفقیتم دعا کنید❤
2706