2737
2734
عنوان

اقدام

538 بازدید | 19 پست

سلام برای اینکه بارداری اتفاق بیفتد معمولآ چند روز در هفته باید نزدیکی داشته باشیم؟ما معمولآ ۶ روز در هفته نزدیکی داریم چند روز در هفته باعث  میشه اسپرم قوی باشه و احتمال بارداری بیشتر؟

خدایا پسرخوشگلمو همسر مهربونمو به تو سپردم خودت مواظبشون باش  ❤❤❤

ماشالا ب شما

من شنیدم ی شب درمیون بهتره اسپرم قوی تر میشه

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرشب باشه اسپرم ضعيف ميشه

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
2731

منم از ۱۵ مهر اخرین روز پریم تا الان ک پری نشدم هنوز اقدام داشتیم خخخ

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
عزیزم روزای تخمک گذاری یه شب در میون کافیه 

الان نزدیک تخمک گذاریمه ۶ روز مونده یعنی تو این مدت یک شب در میون؟

2738
منم از ۱۵ مهر اخرین روز پریم تا الان ک پری نشدم هنوز اقدام داشتیم خخخ

وای منم یکسره حتی تو یک ماه شده کل ماهو داشتیم ولی هنوز باردار نشدم همه آزمایشای خودمو شوهرم اوکی هست

الان نزدیک تخمک گذاریمه ۶ روز مونده یعنی تو این مدت یک شب در میون؟

اره نزدیکای تخمک گذاری یا همون روز تخم گذاری کافیه یه شب در میمون خوبه ،شما میتونی کیت تخمک گذاری از داروخانه بگیری یا با دماسنج هر روز سر یه ساعت دمای بدنتو بگیری وقتی کمی بالا میره یعنی زمان تخم گذاریته ،

وای منم یکسره حتی تو یک ماه شده کل ماهو داشتیم ولی هنوز باردار نشدم همه آزمایشای خودمو شوهرم اوکی هس ...

امیدت ب خدا باشه 

راستی چن ماهه اقدامین؟

اگه بیشتر از ی ماهه تو این چن ماه پریودیات منظم بود عقب یا جلو نمیشد؟

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
اره نزدیکای تخمک گذاری یا همون روز تخم گذاری کافیه یه شب در میمون خوبه ،شما میتونی کیت تخمک گذاری از ...

آره کیت گرفتم امشب یه حاله کمرنگ انداخت

امیدت ب خدا باشه  راستی چن ماهه اقدامین؟ اگه بیشتر از ی ماهه تو این چن ماه پریودیات منظم بود ...

این ماه ۵ اقدامم،۲ ماه اول نامنظم شده بود  زودتر پریود میشدم ولی الان ۲۹ روزه و منظم شدم

امیدت ب خدا باشه  راستی چن ماهه اقدامین؟ اگه بیشتر از ی ماهه تو این چن ماه پریودیات منظم بود ...

شما الان بارداری؟

شما الان بارداری؟

عقب ک افتاده مطمئن نیستم اما تیتر زدم خخخ

2706