2726
عنوان

ویروسی که نابودمون کرده

446 بازدید | 24 پست

اول پسرم گرف یه سالشه بعد من بعد پدر بزرگش بعد باباش الانم شنیدم مامانم و خواهرم و عموی بچه هم گرفتن بشدت پخش میشه افتضاخه تب و لرز و گلو درد و سرفه و ... راهکاری ندارین که بهتر شیم

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

اول شوهرمو گرفت حالا هم منو گرفته

لامصب آبمون کرده رفتیم دکتر هنو خوب خوب نشدیم

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همه گرفتن گویا.بخور خیلی خوبه تا نشانه هاشو میبینید سریع بخور بابونه و آویشن و پونه بگیرین.بابونه و آ یشنم بخورین

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

همه گیره 

یجوری گفتیی ک انگار مختص خونواده شماست😒

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

ای وا نگوووووووو

من گرفتم

ده روزه عمل شده بودم.گرفتم.فکر کن با شکم پاره و سرفه و تب و لرز.انقدر ضعیف  بودم نمیفهمیدم دارم تب و لرز میکنم.انقده کم خون بودم دو کیسه خون بهم زدن.

الان یک ماه گذشته و بشدتتتتت سرفه میکنم و دقیقا یک هفته کمتره که خوب  شدم و دیگه دارو نمیخورم

اول شوهرمو گرفت حالا هم منو گرفته لامصب آبمون کرده رفتیم دکتر هنو خوب خوب نشدیم

چند وقته گرفتین

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
چند وقته گرفتین

الان چهار پنج روزی هس 

حالا ما بزرگیم تحمل میکنیم ولی بچه های کوچیک گناه دارن

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه
2706