1464
1411
عنوان

ویروسی که نابودمون کرده

402 بازدید | 21 پست

اول پسرم گرف یه سالشه بعد من بعد پدر بزرگش بعد باباش الانم شنیدم مامانم و خواهرم و عموی بچه هم گرفتن بشدت پخش میشه افتضاخه تب و لرز و گلو درد و سرفه و ... راهکاری ندارین که بهتر شیم

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

اول شوهرمو گرفت حالا هم منو گرفته

لامصب آبمون کرده رفتیم دکتر هنو خوب خوب نشدیم

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1484

همه گرفتن گویا.بخور خیلی خوبه تا نشانه هاشو میبینید سریع بخور بابونه و آویشن و پونه بگیرین.بابونه و آ یشنم بخورین

👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرف کنین.بجای روغن زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده  بشه👨‍👩‍👧

همه گیره 

یجوری گفتیی ک انگار مختص خونواده شماست😒

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

ای وا نگوووووووو

من گرفتم

ده روزه عمل شده بودم.گرفتم.فکر کن با شکم پاره و سرفه و تب و لرز.انقدر ضعیف  بودم نمیفهمیدم دارم تب و لرز میکنم.انقده کم خون بودم دو کیسه خون بهم زدن.

الان یک ماه گذشته و بشدتتتتت سرفه میکنم و دقیقا یک هفته کمتره که خوب  شدم و دیگه دارو نمیخورم

1485
اول شوهرمو گرفت حالا هم منو گرفته لامصب آبمون کرده رفتیم دکتر هنو خوب خوب نشدیم

چند وقته گرفتین

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
چند وقته گرفتین

الان چهار پنج روزی هس 

حالا ما بزرگیم تحمل میکنیم ولی بچه های کوچیک گناه دارن

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه
1474
الان چهار پنج روزی هس  حالا ما بزرگیم تحمل میکنیم ولی بچه های کوچیک گناه دارن

آره دلم برا بچه کبابه

بهترین کار برای دفع ویروس از بدن مصرف مایعات فراوونه

آب سیب تب رو پایبن میاره و تقویت کننده بدن هم هست و همینطور آب هویج هم خوبه براتون

برای گلودرد بهتره هر روز صبح ناشتا و شب موقع خواب آب نمک غلیظ همراه سرکه غرغره کنید

شلغم رو ورقه ورقه کنید و لابه لاشون عسل بریزید و کمی آب اضافه کنید در یک ظرف دردار روی شعله کم حدود یکی دو ساعت بپزید و میل کنید

برای سرفه هم بخور پونه آویشن بابونه پنیرک و ..عالیه هر شب بخور کنید  و بخوابید

در طول روز مخلوط آب گرم و عسل و لیموترش تازه میل کنید

قبل از خواب کمی نشاسته گل (گندم)توی آب سرد کمی حل کنید و با آب گرم و عسل مخلوط کنید

برای بزرگترا جوشونده های گل گاوزبون یا پونه آویشن یا بابونه و پنیرک و ...هم خوبه مخصوصا گل گاوزبون البته به شرطی که فشار خون نداشته باشند

منم پارسال همین موقع ها گرفتم. بابام، دخترم، مامانم، شوهرم و پدر شوهرم درگیر شدن. یه پدری ازمون درومد که نگو. هر کدوم یه ماه مریض بودیم. سرفه های وحشتناک که دخترمو نابود کرد. خدا کنه زودتر خوب بشین

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ

منم  ده روزه بهش دچارم خیلی هم ضعف و بیحالی دارم..همه راهم رفتم..بعد یک هفته که فکر کردم دارم خوب میشم یهو دوباره تب کردم.. اصلا از بدن بیرون نمیخاد بیاد...الانم با سرگیجه و ضعف دارم تایپ میکنم...خستم کرده😔😥😥

خودمم قشنگ یادمه یه خانمی تو ماشین پشت سرم نشسته بود و به شدت سرفه می کرد. من جلو دهان و بینیم رو گرفتم ولی سه چهار روز بعد مریض شدم و تو خانواده پخش کردم. 

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ
1508