2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الهی چن روز بعد موعد بیبیت مثبت شد؟

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
2731
طبقه پايين ي خونواده شونزده نفرس و نفهمممم .تو تاپيك قبليم جريان امروزشم هست

ج منو ندادی عزیز

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
2738
🙁انشاله سالم باشه .با اينكه عاشق پسرم . 😂😂😂😂ولي خوب كاراي خونه خودمو انجام ميدم اما خيلي زود ا ...

انشاله صحیح وسالم میادبغلت خانومی البته ایناهمش احتمال انشاله که خواستت باحکمت خدایکی باشه 

🙁انشاله سالم باشه .با اينكه عاشق پسرم . 😂😂😂😂ولي خوب كاراي خونه خودمو انجام ميدم اما خيلي زود ا ...

ایشالا عزیزم ...برا منم دعا کن خیلی که باردار شم خیلی دلم میخواد....

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2706