2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی چن روز بعد موعد بیبیت مثبت شد؟

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
2728
طبقه پايين ي خونواده شونزده نفرس و نفهمممم .تو تاپيك قبليم جريان امروزشم هست

ج منو ندادی عزیز

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
🙁انشاله سالم باشه .با اينكه عاشق پسرم . 😂😂😂😂ولي خوب كاراي خونه خودمو انجام ميدم اما خيلي زود ا ...

انشاله صحیح وسالم میادبغلت خانومی البته ایناهمش احتمال انشاله که خواستت باحکمت خدایکی باشه 

🙁انشاله سالم باشه .با اينكه عاشق پسرم . 😂😂😂😂ولي خوب كاراي خونه خودمو انجام ميدم اما خيلي زود ا ...

ایشالا عزیزم ...برا منم دعا کن خیلی که باردار شم خیلی دلم میخواد....

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2706