2737
2734
عنوان

عقد پسر خواهر شوهر

2037 بازدید | 24 پست

دوستان جمعه عقد پسر خواهر شوهرمه تالار گرفتن ،هنوز به من زنگ نزده دعوت کنه ،خیلی ناراحت شدم گفتم اکر دعوت نکنه نمیام یعنی چی خب باید ارزش قائل بشه ،امشب به همسرم گفتم اگه من نیام میری ،گفت یعنی چی میشه مگه نرم 

دعوت نکردن نرو کاری با شوهرت نداشته باش هر چی باشه داییشه

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رابطت چطوره با خواهرشوهرت

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)
2731
2738

توی جمع نگفته عقدهست 

اگه خوب مشکلی نداریدبرودیگه کدرورت چراپیش بیاد

من مثلابابابزرگم برای مراسم هابه بقیه زنگ میزنه به مامیگه خودتون چون اخلاقتون رامیدونم بدون دعوت میاییدزنگتون نمیزنم میدونم بی احترامی نکرده

یابابام به همه جمعه هامیگه بیاییدناهارمن خودم میرم میگه توکه زنگ زدن نمیخاهی همیشه بیا

به میزان صمیمیتتون بستگی داره من بودم بدون دعوتم میرفتم چون خودمو جزئی از خونوادشون میدونم و نیازی به دعوت ندارم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

بچه داری؟؟ بگو بچم مریضه نمیام 😁

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 

البته فرم هر خانواده ای باهم فرق داره.مثلا ما خیلیییی باهم صمیمی و راحتیم.کلا خبرم ندادیم خودمون ازچند روز قبل یکسره خونه طرف پلاسیم و کمکو اینا😁کلیم کیف میده برا دیگران کارت میفرستیم

اگه کارتوخونه 😍میخوای تاپیکامو ببین.😘👌
2706