2410
2553

چرخ گوشت واسه من که کارایی نداشت همیشه هم از،بیرون گوشتو چرخ کردم.

سرخ کن.بوفه.

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

تابلو و ظروف دکوری. بوفه. خیلی از وسایل اشپزخونه خصوصا برقیاش. که بستگی ب خودت داره.

مثلا گوشکوب برقی. پلوپز. چرخ گوشت.ماکرو فر. چای ساز. 

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

بنظرمن چایی سازخوبه ادم بخادعجله یی یک اب جوش داشته باش چایی سازبه دردمیخوره

من اتوبخارم گذاشتم کناریک اتودستی دارم ان راستفاده میکنم

بخارشوهم همون اول گذاشتم کنار 

پلوپزدارم اصلااستفاده نکردم 

بستگی به مصرف و سبک زندگیت داره

مثلا من چای ساز و قهوه سازم رو استفاده نمیکنم چون چایی و قهوه دم کرده خودمو دوست دارم

پلو پز چند کاره دارم که هم پلو پزه هم بخار پز هم سرخ کن هم کیک پز و .... که اصلا استفاده نکردمش همه چیزو سر گاز درست میکنم و کیک هم تو ماکروفر

گوشت کوب برقی فعلا استفاده نکردم ولی بعدها برای پوره کردن غذای بچه بکار میاد

یه عالمه ظروف چینی و سرویس چای خوری دارم که اصلا مصرف نمیکنم(کلا مهمونام کمن فقط یه دست چینی 6 نفره دم دستیم استفاده میشه بجز مامان بابا و خواهر برادر کسی نمیاد خونمون اصلا)

بخار شو هم اصلا بکارم نیومد همینجور اک بند مونده فکر میکردم برا کف و سرامیک خیلی مصرف میشه ولی یه دستمال کشیدن خیلی راحت تر و سریعتره تا اونو راه بندازی

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
2706