1464
1411

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1473

بستگی ب مصرف خودت داره برای من مثلا سرخ کن مهمه ولی چرخ گوشت نه!!!

میشه لطفا واسه مشکل مالیمون صلوات بفرستید خیلی تو فشاریم😞                                         گل آبی سابق هستم . نی نی یار لطف کردن منو قطع کاربری کردن😒

من سبزی خورد کن نخریدم چون هیچ وقت سبزی زیاد نمیگیرم اکثرا آماده میخرم

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری❤️که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی❤️تو کجا عشق کجا پنجره باز کجا❤️من کجا کوچه کجا طاقت آغاز کجا❤️تو به لبخند و نگاهی من دلداده به اهی❤️گنه از کیست از آن پنجره باز از آن لحظه آغاز❤️ از آن چشم گنه کار از آن لحظه دیدار❤️کاش می‌شد گنه پنجره و کوچه و عشقت همه بر دوش بگیرم❤️جای آن یک شب مهتاب تو را تنگ در آغوش بگیرم
1444

ماشین ظرفشویی😐از واجبات نیس بعد اگه مستاجر باشی دردسر اینو داری که یه خونه ای که جاشو داشته باشه پیدا کنی دیگه یادم نمیاد😂آهااا راستی من خودم اصلا از میز اتو استفاده نمیکنم رو متکا راحت ترم نمیدونم چرا بیخودی جا گرفته تو خونم😐😂

و اما پائیز با تـو رنگِ دیگری گرفت🧡🍁🍂

سرخ کن 

همزن برقی 

قهوه ساز( اگه اهل قهوه نیستید) 

کتری قوری، چای ساز، سماور. یکیش کافیه! 

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‏رابطه‌ی خوب رابطه‌ای نیست که گل و بلبله و هیچ مشکل،ناراحتی و اختلافی توش پیش نمیاد.اگه تصویر ذهنی‌تون اینه بریزیدش دور.تو یه رابطه‌ی خوب آدما ناراحتیاشونُ بروز میدن،از تاریک‌ترین و احمقانه‌ترین افکارشون،هر چه قدر هم سخت،حرف می‌زنن و برای مشکلات و اختلافات‌شون راه حل پیدا می‌کنن. دعا کنید پزشکی قبول بشم 💛

چایی ساز

ساندویچ ساز

تخم مرغ پز

پلو پز

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !

ساندویچ ساز و بستنی ساز و تخم مرغ پز و چرخ گوشت هم نخریدم چون گوشت آماده میخرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری❤️که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی❤️تو کجا عشق کجا پنجره باز کجا❤️من کجا کوچه کجا طاقت آغاز کجا❤️تو به لبخند و نگاهی من دلداده به اهی❤️گنه از کیست از آن پنجره باز از آن لحظه آغاز❤️ از آن چشم گنه کار از آن لحظه دیدار❤️کاش می‌شد گنه پنجره و کوچه و عشقت همه بر دوش بگیرم❤️جای آن یک شب مهتاب تو را تنگ در آغوش بگیرم
1476

چرخ گوشت واسه من که کارایی نداشت همیشه هم از،بیرون گوشتو چرخ کردم.

سرخ کن.بوفه.

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
چایی ساز ساندویچ ساز تخم مرغ پز پلو پز

ولی من چای ساز عصای دستمه😍

از سماور و کتری خوشم نمیاد

از این مدلای که روی همدیگس

عالیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1450