2726
عنوان

یبار دیگه دل پیچه شدید نوزاد😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 21 پست
آره نی نی خودمه ,اینجا چله ای بود,ممنون   مطمانی نفخه  , رفلاکس نداره?

وابا دکتر گفت کولیک چون قرمز میشه زور میزنه.نمیدونم رفلاکس علاعمش چیه همشم شیر میخواد ولی نمیتونه بخوره باحرص سینه میگیره گریه میکنه

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو گهواره گریه میکرد،پسر منم به پتو عادت کرده بود البته پسر من قرمز میشد زور میزد بالا میاورد طفلی ر ...

زنده باشه،دختر من فقط چندبار پنیری بالا اورده نمیدونم رفلاکس باشه چجوری میشه،این زور میزنه قرمز میشه جیغ میزنه

وابا دکتر گفت کولیک چون قرمز میشه زور میزنه.نمیدونم رفلاکس علاعمش چیه همشم شیر میخواد ولی نمیتونه بخ ...

ببین حالت گریه کردنش چطوریه 

پسرمن رفلاکس پنهان داشت خودم متوجه شدم

اصلا شیربالا نمیاورد, ولی بزور سینمو میگرفت ,  همش خودشو میکشید عقب

آخرش یه گریهای خیلی عجیبی میکرد که هیجوره آروم نمیشد   , 

وقتی گریه میکرد خودشو حالت کمانی میکرد ,سرشو میداد عقب سینش میاورد بالا و پاهاش میبرد عقب

واسه دل درد این مدلی گریه نمیکنن اگ دقت کرده باشی

بعد یه صدای جوویدن میامد از دهنش  

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
2728
زنده باشه،دختر من فقط چندبار پنیری بالا اورده نمیدونم رفلاکس باشه چجوری میشه،این زور میزنه قرمز میشه ...

ممنون عزیزم خدا گل دختر شمارم حفظ کنه،نه خداروشکر ریفلاکس نیست،بمیرم الهی پسر من هر چی شیر میخورد از دماغ و دهنش بالا میاورد 

صدای هود و لباسشوئی رو امتحان کن . بذار تو کریر اروم تکون بده ببین با صدای اونا اروم میشه یا نه.واسه پسر من که جواب میده . شکمشو با روغن زیتون چن بار در روز ماساژ بده.ایشالا زود خوب بشه

صدای هود و لباسشوئی رو امتحان کن . بذار تو کریر اروم تکون بده ببین با صدای اونا اروم میشه یا نه.واسه ...

ممنون گلم