2726

نظر بدین لطفا،اشکم دراومده خودمم بادخترم گریه میکنم.سی وهفت روزشه شب یازده شروع میکنه تاپنج صبح یکسره جیغ میزنه درحد کبود شدن،سه بار دکتربردم وگریپ میکچر وکولیکز و پدی لاکت بیفایده بوده.کیسه ابگرم،ماساژشکم باروغن وحوله گرم وصدای سشوار و...هم جواب نمیده پستونکم نمیخوره عوق میزنه.امروز واحد روبه رویی اومده میگه این بچه تانصفه شب چرا گریه میکنه نگران شدیم یعنی تااین حد جیغ میزنه.بگین من چی کارکنم،بعدازچهل روز بهتر میشن یانه؟

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

علاعمش ایناس که.زور میزنه قرمز میشه دستاشو مشت میکنه وبدنش سفت میگیره مخصوصا پاهاش،وتاجایی که قدرت داره گریه میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوجش ۲ماهگیه ,بعدش کم میشه...  این روزا میشه خاطره

وای نگو دوماه من نمیتونم.یه بجه مدرسه ای هم دارم شوهرمم صبح زود میره سرکار زندگیم ازحالت عادی کاملا خارج شده

2728

کولیکه دیگه پسرمنم ۲ماهو رد کرد خوب شد

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
شیر خودت می خوره?مدفوع هروز می کنه?

اره شیر خودم باپرهیزات کامل غذایی.بخدا جون نمونده برام.زیره سیاه وفلوس هم دم میکنم باعرق نعنا میخورم انگارنه انگار.روزی هفت دفعه مدفوع داره ولی شکمش باد داره

دختر دایی منم مثل دختر تو بود تا ۳ماهگی از ۱۱شب تا ۷صب جیغ میزد ولی وقتی میذاشتن لای پتو تابش میدادن ...

این گهواره داره میزارم خوبه ولی خوابش سبکه درد داره سریع بیدارمیشه شروع میمکنه

وای نگو دوماه من نمیتونم.یه بجه مدرسه ای هم دارم شوهرمم صبح زود میره سرکار زندگیم ازحالت عادی کاملا ...

میدونم چی میگی ,ولی کولیک تا۴ماهگیه ,اوجش ۲ ماهگیه بعدش کم میشه 

پسرمن کولیک نداشت فقط بعضی روزا ک من چیزای نفاخ میخوردم  اذیت میشد و چندساعت گریه میکرد  , ۲ماهشم شد دیگ  عادت کردو اصلا اذیت نشد بعد

ببین این روش خوبه واسه خوابوندن

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
اره شیر خودم باپرهیزات کامل غذایی.بخدا جون نمونده برام.زیره سیاه وفلوس هم دم میکنم باعرق نعنا میخورم ...

ببین ماساژ شکم روزی چند بار بده پدی لاکت بده حرکت دوچرحه با پاهاش بده روزی چند بار بعدم از این گهواره طنابدار براش بگیرین بهتر میشه بچه داداشم همینه ولی دوره اش باید بگذره بعد چله یکم بهتر میشه بعد از سه ماهگی خوب خوب میشه صدای سشوار اگر اثر نداره صدای جاروبرقی بزار یه نرمافزار هست کلی صدا داره همش امتحان کن بالاخره یکیش جواب میده 

این گهواره داره میزارم خوبه ولی خوابش سبکه درد داره سریع بیدارمیشه شروع میمکنه

تو گهواره گریه میکرد،پسر منم به پتو عادت کرده بود البته پسر من قرمز میشد زور میزد بالا میاورد طفلی ریفلاکس داشت ولی جیغ نمیزد

میدونم چی میگی ,ولی کولیک تا۴ماهگیه ,اوجش ۲ ماهگیه بعدش کم میشه  پسرمن کولیک نداشت فقط بعضی رو ...

عزیزن این نی نی خودته؟زنده باشه.من رودستم اینجوری نگه میدارم اروم میزنم پشتش ولی بازم بیفایست انگار میخواد فرار کنه انقد دست وپا میزنه

عزیزن این نی نی خودته؟زنده باشه.من رودستم اینجوری نگه میدارم اروم میزنم پشتش ولی بازم بیفایست انگار ...

آره نی نی خودمه ,اینجا چله ای بود,ممنون 

مطمانی نفخه  , رفلاکس نداره? 

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
ببین ماساژ شکم روزی چند بار بده پدی لاکت بده حرکت دوچرحه با پاهاش بده روزی چند بار بعدم از این گهوار ...

خداازدهنت بشنوه بعداز چله یکمم اروم بشه من راضی ام،باشه اینام انجام میدم

2706