عنوان

بالا آوردن نوزاد. کمک لطفا

164 بازدید | 36 پست

سلام. من دخترم 40 روزشه . وزنشم تا الان خوب بوده ولی مرتب بعد شیر خوردن یکم بالا میاره. گفتن بهم زیاد بهش میدی ولی کمم که میدم باز بالا میاره دکترشم میگه رفلاکس نداره  آیا شما تجربه یا راهکاری دارید به من بگید ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم اگه خیلی نیست طبیعی هست من دخترم مثل دختر شما بود دکترش گفت مشکلی نیست 

راستی از بس میخواد مک بزنه به توصیه ی دکترش پستونک دادم بهش ولی خیییییلی وابستگی داره بهش بدون پستونک آروم نمیشع اینم مشکلی نیست؟

انشاالله ممنون گلم

دخترت دل پیچه ونفخ نداره؟؟دکترچطور گفت رفلاکس نداره؟ دختر منم یکم پنیری بالا میاره شک کردم رفلاکس یا کولیک یا چی؟شربت دل درد چی میدی بع نی نی اروم بشه

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
راستی از بس میخواد مک بزنه به توصیه ی دکترش پستونک دادم بهش ولی خیییییلی وابستگی داره بهش بدون  ...

دخترمنم از ۵ روزگی پستونک داره ارتودنسی باشه اشکال نداره دختر منم معتادش شده ولی زیادشم خوب نیست هر کاری میکنم ترک نمیکنه میخوام ببرمش کمپ ترک اعتیاد 

دخترت دل پیچه ونفخ نداره؟؟دکترچطور گفت رفلاکس نداره؟ دختر منم یکم پنیری بالا میاره شک کردم رفلاکس یا ...

چرا دل درد داره گریپ میکچسر و دایمیتیکون داد بهش.

گفت چون وزنش خوبه رفلاکس نداره. بچه رفلاکسی درست وزن نمیگیره

دخترت دل پیچه ونفخ نداره؟؟دکترچطور گفت رفلاکس نداره؟ دختر منم یکم پنیری بالا میاره شک کردم رفلاکس یا ...

پنیری که باشه خوبه رفلاکس یعنی از دهن و دماغ بچه شیر میزنه بیرون به صورت جهشی

2706