2410
2553
عنوان

پیش اومده این طوری بشین نسبت به شوهرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اتفا قا من فکر میکنم خیلی هم با عرضه هستش. ولی دوسش ندارم زیاد مثل اولاا. دوست ندارم بغلم میکنه😢😢😢😭

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
2714
زندگیه دیگع میشه  اونام گاهی فک میکنن ماها چقد غر میزنیم و نفرت اوریم 😐😂😂

دقیقا همین باعث میشه من گاهی غرغرا یا اخماشو‌ندید بگیرم.غراش موقع رانندگی

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

دقیقا من شوهرمو خیلی دوسش دارم و باهاش خوشبختم ن دست ب زن داره ن اهل خیانته ن هییزه  فقط گاهی میگم یه کوچولو نرد ب همینا جذابه. 

گاهی اگر دعوامون میشه میگه کاری نکن فلان منم میگم اگر عرضه داری من خوشحال میشم برو فلان کارو بکن

باید کاری کنی آروم بگیرم خدا 😔
اره شده بگم بی عرضس ولی نشده با دنیا نخام عوضش کنم😐 با یه فسنجونم حاظرم عوضس کنم😐😐

جوجه کبابم خوبه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2706