1507
1411
عنوان

پیش اومده این طوری بشین نسبت به شوهرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 688 بازدید | 73 پست
چند تو بار تو نینی سایت گفتم ویژگی شوهرمو و گفتم این مرد ارزش ایستادن کنارش یه عمر رو داره همه سرزنش ...

بی عرضگی یعنی دقیقا چیش

باران که بند می آید  خیال میکنم زنی در جایی از جهان  گریه هایش تمام شده  موهای افتاده روی گونه هایش را دور انگشت اشاره میپیچد . و به ترکیب سفره شام می اندیشد
یا بسم‌الله.اصلا این چیزا یه ذرشم نخواه.خیانت هیزی دست بزن بدترین خطا هستن

الان همه مردا تقریبا اینجورین از بس پاستوریزس همه میگن عرضه نداره و اینا وگرنه بدش نمیاد منم غصه میخورم 

باید کاری کنی آروم بگیرم خدا 😔

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

اره😂😂😂😂😂اصن نون ماست نون خالی😁نون خشکککککک

🤣🤣🤣🤣

باران که بند می آید  خیال میکنم زنی در جایی از جهان  گریه هایش تمام شده  موهای افتاده روی گونه هایش را دور انگشت اشاره میپیچد . و به ترکیب سفره شام می اندیشد
چند تو بار تو نینی سایت گفتم ویژگی شوهرمو و گفتم این مرد ارزش ایستادن کنارش یه عمر رو داره همه سرزنش ...

میشه یه مثال از بی عرضگیش بگی؟

مثلا من فکر میکنم خیلی زیادی بی پوله پس بی عرضه ست تو چی فکر میکنی؟

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
1436
الان همه مردا تقریبا اینجورین از بس پاستوریزس همه میگن عرضه نداره و اینا وگرنه بدش نمیاد منم غصه میخ ...

الان همه مردا اینجوری نیستن.غصه ویو میخوری دقیقا.مهم زندگیتو ارامشت باشه.کی میگه عرضه نداره

بی عرضگی یعنی دقیقا چیش

یعنی اینکه لیسانسی داره ب درد لای جرز نمیخوره. 

یعنی اینکه داداشش  بهش پیام داده زنتو فلان میکنم این شوهرم دلم میخواست بره جرواجرش کنه ولی فقط ازش شکایت کرد و آخرم رضایت داد و قطع رابطه کرد 

من خودم بیشتر از همسرم بی عرضه هستم.خوبه ادم یکم گاهی بشینه خودشو انالیز کنه.

8
یعنی اینکه لیسانسی داره ب درد لای جرز نمیخوره.  یعنی اینکه داداشش  بهش پیام داده زنتو فلا ...

خوب قطع رابطه کرده منطقی و عاقلانه عمل کرده.رشته تحصیلیشم میدونستی که.باید چیکار میکرد با داداشش

میشه یه مثال از بی عرضگیش بگی؟ مثلا من فکر میکنم خیلی زیادی بی پوله پس بی عرضه ست تو چی فکر میکنی؟

نمیدونم شوهرم وقتی حرف میزنه پت پت میکنه و درجا میزنه من خجالت میکشم دلم میخواد خیلی خوب حزف بزنه شوخی کنه اما 😞

نمیدونم شوهرم وقتی حرف میزنه پت پت میکنه و درجا میزنه من خجالت میکشم دلم میخواد خیلی خوب حزف بزنه شو ...

خب سرزبونو خودت یادش بده

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
1476
یعنی اینکه لیسانسی داره ب درد لای جرز نمیخوره.  یعنی اینکه داداشش  بهش پیام داده زنتو فلا ...

جر واجر میکرد میفتاد زندان خوب بود

خوب قطع رابطه کرده منطقی و عاقلانه عمل کرده.رشته تحصیلیشم میدونستی که.باید چیکار میکرد با داداشش

یعنی ب نظرت شوهرم با این اوصاف بی عرضه نیس همه میگفتن اگر بر زن ما این جور چیزا میگفت داداشم حتما قلم پاشو خورد میکردییم اما شوهرم فقط باهاش قطع رابطه کرد و داداششم همینو میخواست ک این شوهرم ازشون دور بشه تا ثروت پدرش بمونه بر خودش وسلام 

نمیدونم شوهرم وقتی حرف میزنه پت پت میکنه و درجا میزنه من خجالت میکشم دلم میخواد خیلی خوب حزف بزنه شو ...

لکنت زبان داره مگه.هر ادمی یه خصلتی داره خوب.از اول همین جوربوده و پذیرفتی اینا انقد مسئله نیست

آخه یه تهدیدی چهارتا فحش و اینا اون لعنتی از شوهرم هفت سال کوچیکتره 

ذات ادما فرق داره خوب.منم همسرم داداشش یه خیانت کرد بهش نتونست فحش بده.فقط میگفت چرا گریه میکرد اخرم قطع رابطه کرد .الانم فقط جواب سلامشو میده

1514