1464
1482
عنوان

پیش اومده این طوری بشین نسبت به شوهرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 688 بازدید | 73 پست

اتفا قا من فکر میکنم خیلی هم با عرضه هستش. ولی دوسش ندارم زیاد مثل اولاا. دوست ندارم بغلم میکنه😢😢😢😭

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

زندگیه دیگع میشه  اونام گاهی فک میکنن ماها چقد غر میزنیم و نفرت اوریم 😐😂😂

دقیقا همین باعث میشه من گاهی غرغرا یا اخماشو‌ندید بگیرم.غراش موقع رانندگی

باران که بند می آید  خیال میکنم زنی در جایی از جهان  گریه هایش تمام شده  موهای افتاده روی گونه هایش را دور انگشت اشاره میپیچد . و به ترکیب سفره شام می اندیشد
1473

دقیقا من شوهرمو خیلی دوسش دارم و باهاش خوشبختم ن دست ب زن داره ن اهل خیانته ن هییزه  فقط گاهی میگم یه کوچولو نرد ب همینا جذابه. 

گاهی اگر دعوامون میشه میگه کاری نکن فلان منم میگم اگر عرضه داری من خوشحال میشم برو فلان کارو بکن

باید کاری کنی آروم بگیرم خدا 😔
اره شده بگم بی عرضس ولی نشده با دنیا نخام عوضش کنم😐 با یه فسنجونم حاظرم عوضس کنم😐😐

جوجه کبابم خوبه

باران که بند می آید  خیال میکنم زنی در جایی از جهان  گریه هایش تمام شده  موهای افتاده روی گونه هایش را دور انگشت اشاره میپیچد . و به ترکیب سفره شام می اندیشد
1485
دقیقا من شوهرمو خیلی دوسش دارم و باهاش خوشبختم ن دست ب زن داره ن اهل خیانته ن هییزه  فقط گاهی م ...

یا بسم‌الله.اصلا این چیزا یه ذرشم نخواه.خیانت هیزی دست بزن بدترین خطا هستن

اصن تو بگو املت😁من حاظرم

نون پنیر بگو.خیلی دست بالا گرفتی دیگه

1403

چند تو بار تو نینی سایت گفتم ویژگی شوهرمو و گفتم این مرد ارزش ایستادن کنارش یه عمر رو داره همه سرزنشم کردن ک تو لیاقتشو نداری اون خوبه و من همیشه از بی عرضگیش رنج بردم و میبرم

باید کاری کنی آروم بگیرم خدا 😔
1508