2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کدومشون بهترن

همش....

اورکلین ایزدین....در دسترس تره‌.‌تو داروخانه ها پیدا میشه...

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2738
قیمتش چنده؟ضدجوشه؟

بله ضدجوشه..مخصوص پوست چرب وجوشدار..

۱۵۰تومن

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
من امروز ژل شستشو کامان گرفتم برای پوست چرب امیدوارم خوب باشه البته اولین بار هست که این محصول را گر ...

منم تازه سفارش دادم از دیجی کالا خیلی تعریفشو میکنن.اگه اینستا داری پیچ ملینا رو فالو کن ازش خیلی تعریف میکنه

😍😍😍

اول باید ببینی جوش پوست صورتت برای چیه . ..اگه برای کبدته که عمدتا بخاطر کبده سعی کن کبدتو درمان کنی از راه طب سنتی وگرنه تااخر عمرت جوش میزنی

فست فود نوشابه غذاهای چرب پیتزا پفک نخور
صبحانه شیره بخور توت انگور انجیر
سرکه انگبین درست کن برای تصفیه خونت دستورشو سرچ کن تو نت هست

بعد از دوهفته حجامت کبد بکن  
بعد یه ماهش زالودرمانیتو شروع کن
یا حجامت بعدش

انتخابش با خودته خوب میشی پوستتم روشن تر صاف تر کشیده تر و لک هاشم ازبین میره

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
2706