2737
2734
عنوان

خیلی خسته و پشیمونم.

353 بازدید | 41 پست

از زندگیم راضی نیستم ۴ ساله ازدواج کردم و اندازه ۱ سال باهم نبودیم.

خونمون با مادرشوهرم تو یه ساختمونیم.خیلی اذیتم

واسه دیر بیدار شدنم واسه زود بیدار شدنم واسه لباس پوشیدم واسه همه چی باید دلیل بیارم.

دائم از شوهرم پول قرض میکنن و بهش نمیدن.

تا شوهرم پاش میرسه خونه به یه بهونه ای زنگ میزنن از خونه میره بیرون دائم اونطرفه.

چند وقت قرص اعصاب استفاده کردم و فهمیدم واقعا واسم فایده ای نداشت.گذاشتم کنار 

الان واقعا حالم خوب نیست

یکم طلا دارم میخوام بفروشم به کم جور کنیم بذاریم روش حالا هی بهونه میاره میگه حالا داداشم میگه طلا میاد بالا و نمیفروشم و ....

دارن خودشون رو میکشن که ما خونه نگیریم از اینجا بریم.حتی مامانش گفته یود تو اگه پول داری بیا تا باهم شریک بشیم ماشین برداریم که فقط نوکر در خونشون نره.

داره به فکرم میاد باز قرص اعصابامو بخورم حداقل  بی خیال باشم😢

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ب نظرم تنها راهت اینه ک بهش فشار بیاری خونه تو جدا کنه

مدلش خر شدنی نیست؟

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

واي عزيزم چقد بده حتما ب فكر اين باش خونتو جدا كني من حتي وقتي ميرم خونه مادر شوهرم با اينكه خيلي مهربونه و دوسش دارم ولي بازم برا خوابيدنو بيدار شدنو لباس پوشيدنم راحت نيستم 

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑

دیروز اومدم با بابام سر صحبتو باز کنم که میخوام خونه بگیرم و ....نذاشت ادامه بدم گفت میخوای خونه بگیرید هم باهم هماهنگ باشید جلو این همه دشمن با جنگ و دعوا نشه

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊
2706