2726
عنوان

کسی میتونه جواب آزمایش و برام تفسیر کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم خوبی اون تاپیک قفل بود براهمین اینجا بهت پیام دادم.. میدونم دره شمخال مال شهرستانهای مشهده.. میخاستم ببینم خودت درگزی یا قوچانی هستی.. آخه دره شمخال یا همون زوو هرکی هرکی بلد نیس و نمیشناسه بره

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
سلام عزیزم خوبی اون تاپیک قفل بود براهمین اینجا بهت پیام دادم.. میدونم دره شمخال مال شهرستانهای مشهد ...

عزیزم من برادرام خیلی اهل طبیعت گردی هستن.برای همین پیدا میکنن اینجاها رو.عمومم یه چند سالی اون اطراف به واسطه شغلش زندگی میکرد این بود که بلدیم تقریبا این جاها رو.

2728
عزیزم من برادرام خیلی اهل طبیعت گردی هستن.برای همین پیدا میکنن اینجاها رو.عمومم یه چند سالی اون اطرا ...

آهان گفتم شاید همشهری من هستین.. من خودم درگزی ام 

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
عزیزم ببخشید اون تاپیک قفل بود اینجا می پرسم لوله هاتو بستی مشکلی برات پیش نیومد؟ عوارض نداشت؟  ...

بله من بستم لوله ها رو بعد از زایمان سومم الان که حامله نیستم دیگه.مشکلی که پیش نیومد ولی موقع زایمانم چسبندگی شدید داشتم خب خیلی اذیت شدم و خودمم نمیدونستم چسبندگی دارم 

بله من بستم لوله ها رو بعد از زایمان سومم الان که حامله نیستم دیگه.مشکلی که پیش نیومد ولی موقع زایما ...

آهان فکر کردم تاپیکتون نازی😅 

خونریزی قاعدگی تون زیاد نشده و این که روزاش طولانی بشه ؟ من شنیدم این مشکل بوجود میاد بعد بستن لوله، یا کم شدن میل جن سی

مادرم با افتخار🥰، تمام وقت😍😍😍
آهان فکر کردم تاپیکتون نازی😅  خونریزی قاعدگی تون زیاد نشده و این که روزاش طولانی بشه ؟ من شنی ...

والا بعد از زایمانم‌هنوز یه بار پریود شدم که خیلی کمتر بود به نسبت قبل.میل جنسی هم‌نه کم نشده