1874
1823
عنوان

دیوانه شدم😐🙁😭

172 بازدید | 8 پست

من خیلی صورتم پر موعه ابروهام پهنه کلیم بخاطرش مسخرم میکنن 

۱۸ سالمه مامانم نمیزاره دست به صورتم بزنم همش دعوا میکنیم سر اینا هرکیم میگه توروخدا بزار ور داره خ بده اصلا انگار نه انگار اصلا اعتماد به نفس هیچ کاریو ندارم چیکار کنم بزاره ور دارم 😭

نصف صورتت رو مو بر بزن بعد از حموم بیا بیرون مثلا حواست نیست مادرت پرسید چرا این شکلی شدی بگو به پام میزدم اشتباهی خورده به صورتم بعد خودش میگه برو بقیه اش رو هم بزن ضایع است 😀😀😀😀😀 البته مراقب ابروهات باش خراب نشن

اینایی که میگن« خوشحال شدم زیارتتون کردم » کاش پول هم بندازن تو ضریحمون مام خوشحال بشیم   

یواشکی برو بردار

فوقش یکم حرف بهت میزنه و تماااااام

نمیکشتت که

بردار یواشکی

یه قد بلندِ،چشم ابرو مشکیه،بی اعصابه جنتلمن که صداش دورگه باشه و موهاش یکم حالت دار باشه و رگ دستشم بیرون زده باشه،بدین من برم...😌😋🤗                                                                                                           قبل از اینکه با کسی بحث کنی...این سوال رو از خودت بپرس:"این آدم انقدر بالغ هست که اگر اشتباه کرده باشه بپذیره...!؟!؟" اگر جواب "نه" بود،پس نه خودتو اذیت کن نه اون رو...😊                                                                                                                                شخصیت هرکسی از طریقه ی صحبت کردش کاملا مشخصه،پس توهین و بد حرف زدنت با نظر من،از شخصیت و انسانیت خودت کم میکنه..."نکن اینکارو"😇تو می تونی ساعت ها بشینی و  پشت سر من حرف بزنی...خیال بافی کنی...قضاوت کنی...بهم تهمت بزنی...یا حتی فحش بدی...،اما بهتره بدونی درست همون لحظه ای که،تمام وجودت پر از کینه شده؛من توی بهترین کافه ی شهر نشستم و دارم بستنی وانیلی میخورم با تزیین توت فرنگی...!  خوشمزه ست؛  امتحان کن.😉🥰                                      

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825
یواشکی برو بردار فوقش یکم حرف بهت میزنه و تماااااام نمیکشتت که بردار یواشکی

میکشتم اخه دلم میخواد خودش بفهمه اینو ببرتم آرایشگاه راضی باشه باهام لج نکنه

میکشتم اخه دلم میخواد خودش بفهمه اینو ببرتم آرایشگاه راضی باشه باهام لج نکنه

لج کنههههههه،تا ابد ک لج نیست

بعد ب صورتت عادت میکنه

یا ب خالت بگو ب مادرت بگه

یه قد بلندِ،چشم ابرو مشکیه،بی اعصابه جنتلمن که صداش دورگه باشه و موهاش یکم حالت دار باشه و رگ دستشم بیرون زده باشه،بدین من برم...😌😋🤗                                                                                                           قبل از اینکه با کسی بحث کنی...این سوال رو از خودت بپرس:"این آدم انقدر بالغ هست که اگر اشتباه کرده باشه بپذیره...!؟!؟" اگر جواب "نه" بود،پس نه خودتو اذیت کن نه اون رو...😊                                                                                                                                شخصیت هرکسی از طریقه ی صحبت کردش کاملا مشخصه،پس توهین و بد حرف زدنت با نظر من،از شخصیت و انسانیت خودت کم میکنه..."نکن اینکارو"😇تو می تونی ساعت ها بشینی و  پشت سر من حرف بزنی...خیال بافی کنی...قضاوت کنی...بهم تهمت بزنی...یا حتی فحش بدی...،اما بهتره بدونی درست همون لحظه ای که،تمام وجودت پر از کینه شده؛من توی بهترین کافه ی شهر نشستم و دارم بستنی وانیلی میخورم با تزیین توت فرنگی...!  خوشمزه ست؛  امتحان کن.😉🥰                                      
نصف صورتت رو مو بر بزن بعد از حموم بیا بیرون مثلا حواست نیست مادرت پرسید چرا این شکلی شدی بگو به پام ...

😂 باورت میشه زیاد پاهامو بزنم گیر میده موبر نمیگیره موم یه ماه یه بار😐