1507
1411
14 تا صلوات برای امضات  فرستادم تو ام برای من دعا کن بیاد به خوابم

خيلي ممنون عزيزم منم براي مادر بزرگ عزيز شما ميفرستم❤️ حتما دعا ميكنم❤️❤️

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

عزیزم انشالا به خوابت بیاد میدونم که چقدر دلتنگی و چقدر غصه میخوری.. من به خواب اعتقاد دارم.. اونا روحشون زندن و میان بخوابمون. وقتی مادرم به رحمت خدا رفتن من بیتابش بودم شدید و دوست داشتم بیاد بخوابم خیلی خوابشو میدیدم. دومین خوابی که ازش دیدم بشدت دردناک هست برام. تو حیاط نشسته بود جایی که همیشه میشینیم لب پله... دیدم به آسمون نگاه میکنه گفت خوشبحال پرندهاا.. می‌توان راحت برن مکه..، (مامانم آرزوش بود و همیشه اینو میگفت) بعد یهو ازش پرسیدم مامان چطوری مردی. گفت عموت زنگ زد گفت دارن میان خونمون منم رفتم حیاطو بشورم دیدم که جنازه باباتو میارن تو حیاط من آنقدر شئون کردم افتادم تو حیاط و سکته کردم. ولی مامان غصه نخوریا منو بابات همیشه هواتو داریم... خلاصه از خواب پریدم رفتم پیش بابام وگریه کردم گفتم خوابش رو دیدم گفت بگو چی دیدی. ترسیدم همشو نگفتم. فقط گفتم عمو میخواسته بیاد رفته حیاط بشوره. بابام با تعجب نگاه کرد گفت آره عموت صبحش رنگ زد که داره میاد.. . دو ماه بعد دقیقا در یه تاریخ پدرم هم رفت پیش مادرم.... این روزا بد جور بهشون فکر میکنم و بدجور دلم براشون تنگ شده... مامانم دو حیاط در حال شستن حیاط سکته میکنه و چون عین خوابش برام نحوه مرگش رو توضیح داد... به شدت تو روحیم تا ثیر گذاشته

😭

عزیزم انشالا به خوابت بیاد میدونم که چقدر دلتنگی و چقدر غصه میخوری.. من به خواب اعتقاد دارم.. اونا ر ...

عزیزم بمیرم برات خدا بهت صبر بده وقتی یه عزیزی رو از دست میدیم انگار پشتمون خالی شده و بی کس شدیم الان تنها آرزوم ابنکه بیاد بخوابم😢

1484
عزیزم بمیرم برات خدا بهت صبر بده وقتی یه عزیزی رو از دست میدیم انگار پشتمون خالی شده و بی کس شدیم ال ...

زنده باشی گلم. خدا رحمت کنه مادر بزرگت نو. من تو 17 سالگی بی کس شدم الان 20 سال گذشته ولی داغش الان به دلمه.... آنقدر مشغول درس و دانشگاه و کار بودم که الان بیکارم دل مشغولیم بیشتر شده... مطمنا خوابشون رو میبینی....

1334
1474

من دیشب خواب بابامو دیدم اما خواب رو یادم نیست چیا گفتیم فقط صورتش یادمه😔

بَـعضیا فِکر میکُنن بِبَخشید مِثلِ وایتکس میمونہ هَمہ چیو پاکـ میکنہ ولے نمیدونن بوش همیشہ میمونہ
1508