1662
1605

برو سر قبرش پنجشنبه روبرو قبرش بایست بهش بگو  بیاد ولی زیاد اسرار نکن چون اونام عذاب میکشن

رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با امدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که آدم خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها... اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند...سالها در جستجوی خدا بودم و عاقبت فهمیدم او در درون من  و اما درون من ویران شروع کردم با نماز خواندن  به بازسازی درونم  و اینک خدا را هر لحظه کنارم حس میکنم بی آنکه نگران باشم  آنان که می‌گویند دین من انسانیت است  دارند خودشان را گول می‌زنند. خدارا  که بشناسی دیگر  هیچ ذاتی بدی در درونت پدیدار نمی‌شود.......این عقاید من  است   اگر  نمی‌توانی بپذیریش  سکوت کن  زمان خودش همه چیز را آشکار می‌کند همانطور که خدایم دارد نگاه می‌کند و تا ب زمانش  به دست  جانشینش در زمین همه چیز را حل کند... .. علاقمندان به کتابخوانی الکترونیکی به این سایت مراجعه کنند. دانلود کتاب ها رایگان   https://newriter.ir/                      ♥لا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم♥
میادش؟

میادش انشالله

رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با امدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که آدم خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها... اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند...سالها در جستجوی خدا بودم و عاقبت فهمیدم او در درون من  و اما درون من ویران شروع کردم با نماز خواندن  به بازسازی درونم  و اینک خدا را هر لحظه کنارم حس میکنم بی آنکه نگران باشم  آنان که می‌گویند دین من انسانیت است  دارند خودشان را گول می‌زنند. خدارا  که بشناسی دیگر  هیچ ذاتی بدی در درونت پدیدار نمی‌شود.......این عقاید من  است   اگر  نمی‌توانی بپذیریش  سکوت کن  زمان خودش همه چیز را آشکار می‌کند همانطور که خدایم دارد نگاه می‌کند و تا ب زمانش  به دست  جانشینش در زمین همه چیز را حل کند... .. علاقمندان به کتابخوانی الکترونیکی به این سایت مراجعه کنند. دانلود کتاب ها رایگان   https://newriter.ir/                      ♥لا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم♥

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

😐من هیییچ  

من نگاااه

من سکوووت

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ...و یه موسیقس ملایم  ...و                                                           به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                
1677

لیست مفاتیحو نگاه کن ،ی دعا هست برای در خواب دیدن اموات، اون خیلی مجربه

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیر عباس نازنینم، از خدا میخوام تورو در پناه خودش حفظ کنه و سالم و سلامت بیای بغلمون عزیزدلم❤ خداروشکر میکنم بخاطر بودنت، دوستت دارم عزیز مادر❤❤
1668
وای خیلی حالم بده نمیتونم تحمل کنم دوست دارم بیاد تو خوابم😭

عزیزم اونها در حال حساب کتاب هستن و واقعا باید پذیرفت من چندروز بعد فوت بابام ازبسکه بیقراری میکردم خوابشو دیدم گفت من خوبم بابا عجله دارم خیلی کار دارم باید برم. بازهم خیلی بیقرار بودم بازهم رفت به خواب دختر داییم واسم پیغام داده بود بگو بذار راحت باشم عذابم نده من جام خوبه بازم گفته بود عجله دارم باید برم 

واسشون آیت الکرسی و صلوات زیاد بفرست خیلی بهش احتیاج دارن و ثواب زیادی واسشون داره وازش بخواه به خوابت بیاد من راه دورم بعد مدتها سر خاک بابام رفتم و از ته دل بهش گفتم به خوابم بیاد چون من خیلی وقت بود ندیده بدمش زمانی که فوت کرد واقعا دلتنگی عذابم میداد 

شیخ عباس قمی در کتاب مفاتیح الجنان از شیخ کفعمی در مصباح و محدّث فیض در خلاصه الأذکار فرموده است:

«دیدم در بعضی کتب اصحاب امامیه که هر کسی خواسته باشد در خواب، یکی از پیامبران (ع) و امامان (ع) را یا یکی از نزدیکان و والدین خود را ببیند، سوره‌های شمس، لیل، قدر، کافرون، اخلاص و معوذتین (فلق و ناس) را بخواند، سپس صد مرتبه سوره توحید بخواند، سپس صد مرتبه صلوات بر پیامبر (ص) و آل او بفرستد، آنگاه با وضو و به جانب راست بخوابد، ان شاءالله خواهد دید هر که را اراده کرده باشد و با او تکلّم خواهد کرد.»

خدایا به برکت و خاطر عزیز ترین بندگانت تمام ما مجرد ها رو مزدوج کن چه دختر چه پسر ....چی میدونم والا ......................یکیم پیدا بشه به ما  بگه شو شو والا بوخودا  از بس اینجا ملت گفتن ادم دلش میخواد......😐😐😐😢😢😭😭😭
شیخ عباس قمی در کتاب مفاتیح الجنان از شیخ کفعمی در مصباح و محدّث فیض در خلاصه الأذکار فرموده است: « ...

آمین واسه امضاتون

خدا جونم اردیبهشت میرم واسه انتقال ، دی ماه عشق مامان بغلمه ، فداش بشم الهی 😍😍😍😍😍، مامانم اسمش رو گذاشته بردیا و همش با زبان بردیا باهام صحبت می کنه ولی من گفتم حامد هر اسمی بگه ولی تو خونه مامانم اینا ، ی بردیایی هست که انگار واقعا وجود داره از بس مامانم از طرف اون با همه صحبت می کنه 

پدربزرگ  من یک قرآن خیلی قدیمی داشت من هر وقت میرفتم خونشون می خوندمش 

چند سال قبل فوتش بهم داد و گفت میدم بهت ولی هر وقت من مردم پنج شنبه ها واسم یس بخون

من ولی نمی خونم ، از قصد نه ها ، کلا نمی دونم چرا

چند وقت پیش اومد به خوابم و بهم کتاب داد و گفت این بخون😢😢

خدا جونم اردیبهشت میرم واسه انتقال ، دی ماه عشق مامان بغلمه ، فداش بشم الهی 😍😍😍😍😍، مامانم اسمش رو گذاشته بردیا و همش با زبان بردیا باهام صحبت می کنه ولی من گفتم حامد هر اسمی بگه ولی تو خونه مامانم اینا ، ی بردیایی هست که انگار واقعا وجود داره از بس مامانم از طرف اون با همه صحبت می کنه 

من همیشه اینجور مواقع که نیاز دارم خواب شخصی رو ببینم بهش فکر میکنم و انقدر ادامه میدم تا موفق بشم البته میدونم همش از ذهن خودمه ولی خب خیلی خوبه

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.
1645