2737
2734
عنوان

مادرشوهرای شما جهیزیتونو دیدن...

227 بازدید | 29 پست

دوستان من جهیزیه خوبی کردم خدایی حداقل دختراش و اطرافیای مادرشوهرو خواهرشوهرام عین من جهیزیه نکردن

اونوقت مادرشوهر گاااو من وقتی سرویس چوبمو اوردن و دسد لام تا کام حرف نزد اصصصصلا 

هیییچ نظریییی نداد

هرچقدر شوهرم جلوش گفت هیچ کس تو این مجل اینطوری وسیله نداره هییییییچی نگفت

همیشه حسادت میکنه با من نمیدونم چرا 

انگار من هم سن و سالشم لعنت بهش

درعوض پدرشوهرم کلی تعریف کرد خیلی دوسش دارم

چیکار کنم حال مادرشو بگیرم

بچسب ب پدرشوهرت حالش گرفته میشه😂😁

وقتى به يه مگس بال هاى پروانه رو بدی نه قشنگ ميشه نه ميتونه باهاش پرواز كنه ميدونى دارم از چى حرف ميزنم؟!“اصالت”بال و پر بیخود به کسی دادن اشتباه است..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا میخوای حالشو بگیری؟مگه خودت نمیگی هم سن و سال اون نیستی؟خودت رو وارد این بازیا نکن بی تفاوت باش

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜
عکس العملت چیه

هیچی منم اونا هرکار میکنن دیگه اصلا به رو خودم نمیارم 

محلشون نمیدم

باورت میشه حتی حامله شدم تبریک نگفتن

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2738
بچسب ب پدرشوهرت حالش گرفته میشه😂😁

اتفاقا همین کارو میکنم

همش به پدرشوهرم زنگ میزنم 

باهاش گرم میگیرم تا چشم این دراد 

اخه شوهرمن برعکسه همش طرفدار مادرشه طرفدار باباش زیاد نیست😐

وسیله رو عزیزم مگه برای ایشون خریدین ، یا مگه اونجا میخواین ببرین ، خریدین برای زندگی خودتون ، به سلامتی و دل خوش لذتش رو ببرید ، حالا دلش نخواسته تعریف کنه ، دیگه حال گرفتن و ناسزا نداره . اگر چیزی خرید ایشون هم دوست نداشتی تبریک نگو . بخدا وارد حاشیه ها شدن اعصاب و وقت و عمر ادم رو داغون میکنه.

میفهمم که دوست داشتید نظرشون رو بگن ها و اینکه تعریف کنن ولی رها کنید این ها رو ، همیشه که نباید جنگید و روی همه رو کم کرد که

سلام😊 
2706