2726

پول خوبه همه پول دوس دارن

ولی وقتی عاشق یکی نباشی نمیتونی باهاش بمونی شاید یه روز زد ورشکست شد اونوقت چی

من خودم همه چیو باهم میخوام هم عاشق طرف باشم یعنی یه روز پولشم نبود بتونم تو شرایط سخت باهاش بمونم هم اینکه وضع مالی خوبی داشته باشه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی پول نداریم دلخوش نداری عملا هیچی نداری ولی پولدار ک باشی حداقل پول ک داری

داشتع باشی لاقل میتونی سفر بری حالت عوض شه نه اینکه کنج خونه اشک بریزی 

خدایا داده ونداده ات راشکر
وقتی پول نداریم دلخوش نداری عملا هیچی نداری ولی پولدار ک باشی حداقل پول ک داری

وقتی که پول باشه بهترین لباس خوراک بهترین تفریح اینا خوشبختی ان خوشی به چی میگن

کوچکترین ناراحتی پول دواش میکنه

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
2728

متأسفانه باید بگم اون دختر درست گفته .پول این روزا همه چیه .این رو من نمیگم تو درس جامعه شناسیه پول احترام میاره قدرت میاره .حتی آرامش .زیبایی .این روزا نباشه هیچکس جواب سلام آدم رو نمیده

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
پول خیلی مهمه منم کم پولم عین خودت

کم پولو واسه آبرو داری گفتم بی پولم از بی پولم بی پول ترم😂

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

یه مشت بی پول جمع شدیم رو زخم هم نمک میپاشیم😂😂😂😂

بابا تن سالم عشقه شوهر بی پول کچل عشقه

قیافه دره پیتمونو عشقه

همینکه دغدغه دزد نداریم عشقه😎

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
کم پولو واسه آبرو داری گفتم بی پولم از بی پولم بی پول ترم😂

منم بی پولم رو به کم پول 

ظاهرا تنها چیزی که تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله چون هیچ کس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه!!
پول هم دل خوش میخواد وقتی پول داری ولی دلخوشی نداری چه فایده

ربطی نداره بی پولم باشی دل خوش نداشته باشی بامردن هیچ فرقی نمیکنه حالامیدونی حدعقل پولوداری یه تفریحی کاری....

2706