2726

تیپش غیر عادیه غیر عادی که میگم از اینا که تو باشگاه با قرص و هورمون خودشونو شبیه قولیبا میکنن که فقط تو یه راحتی ۳ نفره به زور جا شه هم اینکه لاته...هم اینکه خانوادش لات و سر خودن ...دختره گفته بود پولشو دریاب...باباشم حالا یه ذره کمتر ولی خیلی پولدار بود...اون موقع همش فکر میکردم چقد الدنگه بابام میگفت پول پرستن هر کی یه چیزی میگفت حالا که دارم طعم تلخ و زهر مار بی پولی(بی پولی که نه یه ذره کم پولی مثلا)رو میچشم همش فکر میکنم شایدم ما خیلی سااااااده ایم و اون دختره راه درستو رفته...نظر شما چیه...شعار معار ندین...واقعی بگین

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ب قول شوهرم پول ک باشه زشت ترین مرد هم که باشه وقتی هربار از در میاد کادو دستش باشه برا زنش خود بخود عشق بوجود میاد و زنه عاشقش میشه😐

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
شوهر منم میگه فقط پول داشته باشم فقط خرج تو کنم ولی افسوس

اوایل ازدواج که بی پول بود این حرفش بود ولی من میگفتم عشق.حالا من میگم فقط پول

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

یکی از دوستام تازه ازدواج کرده همش مناسبتا شوهرش براش طلا آیفون میگره .اونوقت شوهر من هیچی😑 درآمدشم بدک نیست خونم داریم ولی حس میکنم خسیس شده بعد عروسی😐😭😐😐

به حباب نگران لب یک رود قسم ؛ و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ؛غصه هم میگذرد. . .
2706