1507
1520

همین الان دارم واسه پول گریه میکنم ولی نمیتونم تصورشم بکنم بخاطر پول یه لاتو تحمل کنم😐

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
پول خیلی مهمه منم کم پولم عین خودت

کم پولو واسه آبرو داری گفتم بی پولم از بی پولم بی پول ترم😂

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

یه مشت بی پول جمع شدیم رو زخم هم نمک میپاشیم😂😂😂😂

بابا تن سالم عشقه شوهر بی پول کچل عشقه

قیافه دره پیتمونو عشقه

همینکه دغدغه دزد نداریم عشقه😎

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂😂
کم پولو واسه آبرو داری گفتم بی پولم از بی پولم بی پول ترم😂

منم بی پولم رو به کم پول 

ظاهرا تنها چیزی که تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله چون هیچ کس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه!!
1517
پول هم دل خوش میخواد وقتی پول داری ولی دلخوشی نداری چه فایده

ربطی نداره بی پولم باشی دل خوش نداشته باشی بامردن هیچ فرقی نمیکنه حالامیدونی حدعقل پولوداری یه تفریحی کاری....

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر فقط آن زنی نیست که هر صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم...منی که وقتی شب در خواب تو را میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود...وقتی در خواب تورا در آغوشم میبینم دلم میلرزد...حتی در خواب هم میدانم که ندارمت....ولی دلم برایت میلرزد...صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم...چون روی ماه تو را دیده ام...چون تو  در اغوشم بودی...چون بوی تنت رابه ریه هایم کشیده ام...حتی در خواب و برای یک لحظه...آری من هم مادرم... مادر فرزند ندیده و نیامده ام... مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانیم را در مطب دکتر ها و بیمارستانها گذرانده ام...مادرتویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم وصدها امپول میزنم...منی که تمام تنم ازمرحمت امپولهای گران قیمتم کبود است... من و امثال من مادر تر از هر مادری هستیم...مادرانی زجرکشیده...مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان را با حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم... که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان  میلرزد و پر میشود از غصه...پر میشود از حسرت دیدن تو با اینکفشها و تاتی کردنت... آری من هم مادرم...فقط تو را ندارم عزیزکم...فقط  در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم...
درسته ولی یه وقتایی پول اصلا بدرد نمیخوره چون لذت نمی بری

درسته میشه هم پولدار باشی هم غمگین 

اما خوشبختیو آرامش با بی پولی در مقابل هم قرار دارن اصلا بهم نمیرسن

mayviss هسدم😀حرفایه بدبد زدم تعلیق شدم😑ولی یه کاربری 
1432