2726

سلام از ماه دوم بارداریم یبوست شدید گرفتم تا الان ک همچنان ادامه داره قبلا سابقه عمل بواسیر داشتم و دکتر زنان منو ارجاع داد ب دکتر گوارش دکتر گوارشم گفت باید تمام طول بارداریت ملین مصرف کنی از طرفی تو اینترنت خوندم ملین ها سرعت جذبو پایین میارن وتمام مواد مغذی رو دفع میکنند و عملکرد روده رو بالا میبرن و باعث کم ابی و نهایتا هم ککومک پوستی میشن از طرفی یبوستم انقد شدید و وحشتناکه ک هفته ای یبارم نمیرفتم برای دفع حتی با مصرف سالاد ومیوه وسبزیجات متاسفانه فقط با داروهای ملین میتونم برم دستشویی وگرنه اگر نخورم از مقعد باعمل دفع کلی خونریزی دارم و ب اصطلاح شقاق شده کسی تجربه مفیدی داره ممنون میشم با من ب اشتراک بذاره کلی دعای خیر براتون میکنم

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من کلا  یبوستم همیشه که تو بارداری بدتر شدم. هر راهکازی بگی چند ساله امتحان کروم نتیجه خیلی خوبی نداشتن. بهترررررینش رو میگم حتماااا امتحان کن. البته دوتا سه روز توقعی نداشته باش بعد از سه روز ببین چطور میشه اوضات. 

هم نگران خودمم وهم بچه داخل شکمم نمیدونم چرا من انقد خوش شانسم طفلک چه گناهی داره گرفتار مادری مثل من شده نمیدونم چکار کنم قبلا میگرن هم داشتم وقتی میگرن میاد سراغم کارم ب سرم وامپول وپرستاری میکشه یبوستمم ک اصلا خوب بشو نیس فقط با داروهای شیمیایی ارومم خدا رحم کنه 

شیاف گلیسیرین بزن خیلی عالیه دکترم داده،گفتش جذب خونم نمیشه واسه نی نی ضرر نداره 

چه خوب امتحان میکنمش 

آب گرم ناشتا یه ایکان دولیوان هر چقدر تونستی بخور. ولرم ینی گرم . تو طول روزم کلا اب گرم بخور بجای اب خنک.روعن زیتون کامل برنجاتو با روغن زیتون روغن بده و سعی کن رو همه غذات بریزی ترشی زیتونم بخر بخور. صبحونه کره و پنیر بخور حتم‌ . ولی در کل آب گرم رو جدی بگیر ممکنه چند روز اول زیاد تاثیر نکنخ ولی به مرور معجزه میکنه

آب گرم ناشتا یه ایکان دولیوان هر چقدر تونستی بخور. ولرم ینی گرم . تو طول روزم کلا اب گرم بخور بجای ا ...

چشم حتما امتحان میکنم روغن زیتون مصرف میکنم اب ولرمم گاهی روزا میخوردم ولی انقد ک مایوس شدم از بدنم شاکی شدم اخه چرا از بین این همه من اینطور شدم هیشکی میاد دکتر زنان باردارا اینطور نیستن بیچاره من

شیاف گلیسیرین بزن خیلی عالیه دکترم داده،گفتش جذب خونم نمیشه واسه نی نی ضرر نداره 

هر روز باید شیاف بذاری

2706