2726
عنوان

به نظرتون برم عروسی یا نرم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زشت اینه که بدون کادو برید. من انقد بدم میاد با پدر مادراشون میرن عروسی پول نمیدن اون صاحب مجلس به ا ...

قبلا شوهرم اینطوری میرفت ولی یه مقداری پول میداد به باباش میگفت بزار رو پول عروسی بگو باهم دادیم وهمیشه هم باباشو درنظر میگرفتن فقط...انقد رو مخش کار کردم که ما باید جدا بدیم از ما انتظار دارنا...الانم که شده اینجوری😩

چرا لازم نیست؟ شما عروسی میرید کادو نمیدید ؟

عزیزم اونا میدونن تو چه موقعیتی هستن باید درک کنن دیگه ، زشت اینه که کسی دستش خالی باشه ب .... اینکار زشتیه ، به نطر من میشه کادو رو چند وقت بعد داد ، و گفته بشه اون موقع تو شرایط خوبی نبودیم که بخوام ... میدونی اینطور چیزا درک میخواد 

دنیا عین تصورات ما نیست 
2728
به همسرمم همینو گفتم میگه فامیلای درجه یک و دو همشون عروسی کردن کمش مونده..اینجوری ما باید اصلا عروس ...

اخه تو این اوضاع بد اقتصادی بگو تا وقتی خونمون تموم بشه نریم بعدا میریم عروسی الان خونتون واجبتره بخصوص که راهتونم دوره

خدا جون ممنون بابت این همه خوشبختی      همه چیز همونجوریه که دلم میخواد باشه  
عزیزم اونا میدونن تو چه موقعیتی هستن باید درک کنن دیگه ، زشت اینه که کسی دستش خالی باشه ب .... اینکا ...

آدم نره بهتره تا بی کادو بره ملت تولد میرن کادو میبرن

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
اخه تو این اوضاع بد اقتصادی بگو تا وقتی خونمون تموم بشه نریم بعدا میریم عروسی الان خونتون واجبتره بخ ...

گفتم بهش میگه ما چنننند سال طول میکشه تا خونمون تکمیل شه چون دوطبقه اس هزینه زیاد میخواد...اینطوری ما باید ده سال عروسی نریم دیگه...

زیاد سخت میگیری ، تولد با ی کادو کوچیک راضی میشن اصلا قابل مقایسه نیست با عروسی رفتن 

دنیا عین تصورات ما نیست 

اگه بریم که حتما باید کادو بدیم چون خودمم خجالت میکشم ندیم ولی تو اکثر عروسیاشون هم شب پول جمع میکنن هم روز...شب طرف عروس روز طرف دوماد...نمیدونم والا این چه مسخره بازیه راه انداختن...ادم یه بار کادو میده دیگه

عزیزم بهرحال اونا به شما پول دادن الانم قاعدتا طبق نرخ روز باید برگردونین دیگه اینکه خرج شام شده و وظیفه پدرشوهر بوده و ... بحث های حاشیه ای زندگی شماست نباید روی کادو دادن تاثیر بذاره

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
گفتم بهش میگه ما چنننند سال طول میکشه تا خونمون تکمیل شه چون دوطبقه اس هزینه زیاد میخواد...اینطوری م ...

چرا ده سال شما سه سال دست نگه دار عروسی بریز و بپاش نکن درست میشه اگه شوهرت کارمنده وام بگیرین اینجوری زودتر تموم میشه . یه بهونه بیار بگو ناخوشم حالت تهوع دارم یا کمرم درد میکنه یا هواسرده 

خدا جون ممنون بابت این همه خوشبختی      همه چیز همونجوریه که دلم میخواد باشه  
عزیزم بهرحال اونا به شما پول دادن الانم قاعدتا طبق نرخ روز باید برگردونین دیگه اینکه خرج شام شده و و ...

نمیدونم والا چه کنم...بیشتر از این میسوزم که اونا یه بار کادو دادن عروسیمون ما باید دوبار بدیم ینی طرف دوماد جدا پول جمع میکنن طرف عروس جدا😐

نمیدونم والا چه کنم...بیشتر از این میسوزم که اونا یه بار کادو دادن عروسیمون ما باید دوبار بدیم ینی ط ...

همون مبلغ رو نصف کنین جدا بدید

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706