2703
2553
عنوان

به نظرتون برم عروسی یا نرم؟؟؟

399 بازدید | 33 پست

شوهرم قبلا شهرستان بود حالا عروسی کردیم اومدیم یه شهر دیگه هر چند وقت یکبار عروسی میشه و مارو دعوت میکنن و انتظار پول عروسی هم دارن...اولش شوهرم میگفت ما پول ندیم بابام میده بسه ولی من گفتم نه مارو دعوت کردن جدا باید پول هم بندازیم...حالا الان چند وقته داریم خونه میسازیم دستمون خالیه تو نیازهای ضروری موندیم

از این طرفم هی دعوتمون میکنن عروسی شوهرمم میگه باید بریم زشته نریم...ولی نظر من اینه که ما زوج جوون انقد تو عروسی همسایه های پدرمادرش موثر نیستیم پس نریم...

به نظرتون چیکار کنیم بریم یا نه !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
اگه عروسیتون اومدن باید برین زشته نرین

عروسی ما اومدن پول هم دادن...پول ها خرج غذای عروسی شد که اونو باید پدرشوهرم میداد...حالا پدرشوهرم باید بره پول بده چون یجورایی بدهکار محسوب میشه نره زشته

نه رسمه که اخر عروسی پول میدن و همه هم میدن اگه بریم ندیم نمیشه چون قبلا خودم همش اینو میگفتم حالا ن ...

خب رسمه که ، نرو عزیزم میگن چراغی که به خونه رواست .... اول خودت و خانوادت مهمید 

دنیا عین تصورات ما نیست 

زشت اینه که بدون کادو برید. من انقد بدم میاد با پدر مادراشون میرن عروسی پول نمیدن اون صاحب مجلس به ازای هر نفر تدارک دیده 

تو فامیل و آشنامون یکی دو نفر هستن تازه بچه هم دارن با مامانشون که میرن عروسی چه با دعوت چه بی دعوت کادو نمیدن همه عالم و آدم پشتشون حرف میزنن خب زشته آدم نره سنگین تره

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
برید لازم نیست حتما چیزی بگیرید که 

چرا لازم نیست؟ شما عروسی میرید کادو نمیدید ؟

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
کاش مارم عروسی دعوت میکردن دلم عروسی میخاد😩😩

از این عروسی های نزدیک نیس که ادم لباس مجلسی بپوشه و برقصه و خوش باشه... تازه تالارم نیس باید بری بشینی گوشه اتاق بقیه رو نگاه کنی...اه

2706