1507
1482

اول خودم میگم.....خداجونم میشه تاسال دیگه همین موقع منم خونه داربشم وصدای خنده های بچه هام همیشه توخونه بپیچه.....

بزرگترین ایرادهمسرم این است ک باکارزیادخودش راخسته میکند.اومردنازنینی ست ومن به وجودش افتخارمیکنم.

باردار باشم

جواب آزمايشم مثبت بشه

نه روزه تاخير دارم

يعنى ميشه خدايا؟

خدايا هر كى واسم دعا كردو بدون نوبت حاجت روا كن🌷

وزن اوليه بهمن ٩٧ : ٨٤.٥...شروع مجدد رژيم:٩٨/٨/٢٥...وزن شروع:٨١/٥...هدف اول:٨١✔️...هدف دوم:٧٩✔️...هدف سوم:٧٧...تاپيك لاغرى خانماى ٨٥ كيلويى...من ميتونم به وزن دلخواهم برسم چون انگيزه و ارادشو دارم💪🏻

ارزودارم کارمندبانک شم😍😍

غصه نخوریه چیزاییم توداری ک مانداریم مثل..."عقده"😏😏.خداجونم مرسی به خاطرهمه چیز😍😍😘.منوعشقم👫💑❤💘اومدی توزندگیم زندگیم زیباترشد.خدایابه آرزوهام قول رسیدن دادم توکمک کن بدقول نشم😘😘😘😘😘😘🙏🙏🙏🙏🙏🙏

میشه منم نی نیمو سلامت بغل کنم و بگم بالاخره منم مامان شدم😍

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

ایشالله ایشالله😍

آرزوی من اینه بچه ام صحیح و سالم بیاد بغلم

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی هست که نباشه نیستم⁦❤️⁩خدای مهربونم بهم ی هدیه ی خیلی ارزشمند داد⁦❤️⁩منم بالاخره باردارشدم⁦❤️⁩درسته فعلا قصدشو نداشتم، ولی خداجونم مرسی از اینکه منو لایق دونستی⁦❤️⁩میشه برای سلامتی نی نی نازم ی صلوات مهمونم کنی اجی⁦؟⁦❤️⁩فدای دل مهربونتون بشم⁦❤️⁩
1484
8

سلامتی مادرم

نمیدونم چرا تو نی نی سایت علاقه دارن پروفایل آدمو کپی کنن،نکن خواهر من  ،بخدا دزدی حساب میشه،   پروفایل هرکس مال خودشه چون با اون شناخته میشه   گفتند که او عاشق گیسوی کمند است ، موهای من از عصر همان روز بلند است  

دقیقا منم خواسته خودت دارم

انشاالله به حق فاطمه زهرا تا سال جدید خونه خودت با آرامش زندگی کنی

نی نی سایت عزیزم یکم مردمی باش👊💖😏          از جماعت عقده ای دوری کنین تا عقده های زندگیشون سرتون خالی نکنن                           فک نمیکردم تو نی نی سایت هم بهم حسادت کنن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂           

الهی امین استارتر.اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل الفرجهم

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
1403

استارتر عزیز امیدوارم که به ارزوت برسی برات ۵ تا صلوات فرستادم

منم ارزو دارم تا سال دیگه این موقع منم مادر شده باشم مادر بچه های سالم البته خیلی امیدوارم

فقط 35 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه منم تیکر واقعی داشته باشم خداجونم من مطمئنم که تا تموم شدن این تیکر منم باردار میشم و بچه های سالم به منم میدی        رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍

یه ارزدواج موفق و بچه های خوب و موفقیت تحصیلی ک کمک به دیگران در راستای شغلم ان شاءالله توفیقشو خدا به من و همه اونایی که میخوان بده

دنیا دار مکافاته اما سعی کنیم غمامونو و غصه هامونو پخش نکنیم نزاریم رو دل دیگران غمامونو نگه دارم برا ی خودمون و شادی رو به دیگران هدیه بدیم چرا وقتی به دوستمون برسیم سریع ناله کنیم ؟میدونم سخته میدونم یه جایی باید تخلیه شیم اما یه اصل اساسی هست که میگن شادی ببخش تا شادی ببینی   اگه میدونی چه قدر برای یه نفر عزیزی پس این بار سنگینو از رو دلش بردار غمت غصت رنجت براش سنگینه عین من 😔برام سخته اما باشادی میخوام غصه و غمم رو بزارم رو دل خودم اخ که چه قدر سنگینه😑خدایا منو ببخش که غمم رو گزاشتم رو دل عزیزام ببخش که از غصه هام گفتم🙂از این به بعد نگهش میدارم واسه خودم خدایا تو باش رنجشو به جون میخرم                         دفتر خاطراتم ،دفتر اعتقادم شده یک دنیا زندگی ام                       روی صحبتم با همه نی نی سایتیا بود خصوصا دوستای خوبم که یک دنیا مدیونشونم ❤تنها کاری که ازم برمیاد اینه که برا ارامش و موفقیتتون دعا کنم همینو بس اما بدونین از ته دلم واستون دعا میکنم به مراد دلتون برسید خواهرای نی نی سایتیم اگه امضامو خوندید برا حل مشکل همه مشکل دارا و اینکه همه به حاجتشون برسن دعا کنید و صلوات بفرستید 🙏ان شاءالله خدا به دلای مهربونتون ارامش بده              
1508