سلام خوبی خانومی فدات چه خبر گرفتی کتابها رو داری میخونی خیلی سخته تو زبانت درچه حد هست 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

من روش تدریس رو گرفتم وای هیچ چی نمیفهمم چیکار کنیم میخام نمونه سوال بخونم فقط

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من روش تدریس رو گرفتم وای هیچ چی نمیفهمم چیکار کنیم میخام نمونه سوال بخونم فقط

سلام عزیزم امتحانش برج ۹ هستش من دیگه وقت نمیکنم کتابا رو بخونم نمونه سوالا سالای پیش و از اینترنت دانلود کردم پرینت میگیرم میخونم

2731
سلام عزیزم امتحانش برج ۹ هستش من دیگه وقت نمیکنم کتابا رو بخونم نمونه سوالا سالای پیش و از اینترنت د ...

خانومی آخه کلا کتابها فرق کرده 

من لیسانسم پیام نور بود کلا پیام نور سوالاش زیاد تکرار میشه

منم پیام نور بودم 

عزیزم میشه جوابم رو بدی کلا فقط نود و هفت با آموزش جور هست چکار کنیم منابع سالهای قبل متفاوته

عزیزم میشه جوابم رو بدی کلا فقط نود و هفت با آموزش جور هست چکار کنیم منابع سالهای قبل متفاوته

عزیزم شوهرم ی سری نمونه سوالای سالهای گذشته رو دانلود کرده برام ولی خودم هنوز ندیدم سر کار نمیدونم حالا چه جوریه سوالاش

شما شروع کردی به خوندن؟سخت یا آسون 

من کتاب روش تدریس رو گرفتم راستش خیلی سخته و شرایطم هم سخته و یه مشکل هم هست اینکه تا سال نود وشش منابع متفاوت بوده سه تاش روش تدریس فقط بوده تو اونا پارسال و امسال منابع یکی هست و نمونه سوال نود و هفت اصلا تو سایتها نیست چیکار کنیم

عزیزم شوهرم ی سری نمونه سوالای سالهای گذشته رو دانلود کرده برام ولی خودم هنوز ندیدم سر کار نمیدونم ح ...

منم دانلود کردم گلم البته نود و هفت رو پیدا نکردم به نظرت میشه برای پایان ترم این کتابها رو دانلود کنیم یعنی امتحانهای ترم یک رو میشه با اونا خوند 

2706