2726
عنوان

خاهر شوهرم اومد غذاهارو كوبوند رو اپن

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 31 پست
ن 😭😭😭😭😭😭

اشکال نداره خودت باید از پسشون بربیای محل نده سرسنگین شو فقط احترام بزار در حد سلام و احوال پرسی

اگه گفتن ظرف بشور بگو دکترم گفته نباید سرپا وایسم همین بعدش برو بشین بگو شرمنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط شوهرت! 

چه بی عقل

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
جواب مدادی که باهات اینکارارو میکنه چند بار بشوریش جمع میشه

نه ديگه فايده نداره .چند بار از اين راه رفتم فقط بدتر كولي شدو حرفاي زشتر بهم زد تصميم گرفتم خودم باشمو هيچي نگم لااغل تو چشم مردوم بدتر ديده نشم 

من زیاد متوجه نشدم چرا؟خب تو چرا باید براشون غذا درست کنی؟ مگه باهم زندگی میکنید؟؟مادرشوهرت کجاس پس

وقتی برای کسی سنگ تموم میزاری منتظر باش تا با همون سنگ بزنه تو سرت...
من زیاد متوجه نشدم چرا؟خب تو چرا باید براشون غذا درست کنی؟ مگه باهم زندگی میکنید؟؟مادرشوهرت کجاس پس

مادرشوهرم مراسم بود ....ولي خب خودش كه نمرده ي استفراغع خوب شده .من چي😪😪😪😢

اگه حالت بد بوده حق داشتی حتی اگه حامله نبودی ولی حاملگی باعث نمیشه که کاری نکنی 

بخدا من از صبح ساعت ده بيدار شدم رفتم دكتر .تاااا ساعت پنج پنج رفتيم خونه عمم كه اينكارارو كرد .

اها تازه دیدم گفتی مادرش خونه نبوده...خب مگه تو وظیفت غذا درست کنی؟عجب ادمای پررویی هستناا...همش تقصیر شوهر اصلا چرا رفته غذا گرفته بچه نیست که خودش درست میکرد...توام اصلا ناراحت نباش غذاتو بخور از این به بعدم حسابش نیار

وقتی برای کسی سنگ تموم میزاری منتظر باش تا با همون سنگ بزنه تو سرت...
بخدا من از صبح ساعت ده بيدار شدم رفتم دكتر .تاااا ساعت پنج پنج رفتيم خونه عمم كه اينكارارو كرد .

زیاد سخت نگیر احتمالا به ات حسادت میکنه دعا کن زود شوهر کنه بره کاری هم از دستت برنمیاد

2706