2733
2734

من یه بار پارسال کلی طلا فروختم وآسه رهن خونه. هیچی نداشتم دیگه. دوباره یه گوشواره و دستبند و پلاک خریدم. دوباره مجبور شدم بازم برای خونه بفروشم. خیلی ناراحتم. اگه نمیفروختم نمیتونستیم خونه رهن کنیم یا باید قرض میکردیم. قبلا واسم مهم نبود طلا ولی الان اطرافیان و که میبینم که طلا دارن غصه میخورم 

اگر تحمل من و توی بدترین شرایط نداری قطعا لیاقت من و توی بهترین شرایط هم نداری  

هیچی کلا طلا دوست ندارم اره نیازش بشه اره چون همشون خودش خریده یا ارثیه از سمت مادرشوهرم 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مهم نیست به هیچ عنوان همین الان هم که دارم استفاده نمیکنم فقط دارم جمع میکنم خونه بگیریم فقط یه دستبند چون ظریفه استفاده میکنم بقیش بدلیجات استفاده میکنم

کاربری قدیمیم ولی به علت شناسایی شدن تغیر کاربری دادم

برای شوهرم اره میفروشم 

الان ماهه دیگه میخوام بفروشم یکمم بزاریم روش پول مستاجرو بدیم بلند شه

دوباره کم کم میخریم

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
2738

طلا دوباره خریده میشه عزیزم من ۱۰۰ گرم داشتم برا کارش فروختم دوباره برام خرید بتزم بخاد میفروشمش باز میخرع

آموخته‌ام که وقتی ناامید می‌شوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت می‌شود و عاشقانه انتظار می‌کشد که به رحمتش امیدوار شوم.  

منم بعد دوسال که از عروسیمون گذشت به خواست خودم طلا فروختم برا خرید خونه انوز نخریدم ولی پشیمون نیستم .شما هم پشیمون نباش نفروختی بخوری که لازم بوده فروختی .هدف داشتی

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

من حاضرم برای خونه بفروشم ولی در ازای فروشش حتما از شوهرم می‌خوام بخشی از خونه رو به اسمم کنه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

تنها حرکت جالب مادرشوهرم این بود ک شوهرم برا ی کاری پول میخواست گفت طلاهاتو بده بعد از نو میخرم برات مادرشوهرم باهاش دعوا کرد ک ن باید طلاهاشو داشته باشه 

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...

طلا ؟ برام اهميت داشته باشه ؟ 

طلا هم يه متريال هست ديگه مثل نقره و پلاتين و مس و ... 

به چشم زيور آلات نگاه كنيد بهش نه بيشتر .... 

خيلي از زيور الات بدل برند هاي معروف گرون تر هستن از طلا 

2706