2410
2553
عنوان

مادرای که بچه زیر دوسال دارن

146 بازدید | 23 پست

پسر من ۱۸ماهشه اصلا نمیتونه غذای درشت و جامد بخوره ی ذره سفت باشه اوق میزنه تقریبا هر روز بالا میاره خیلی داغونم بخاطر این مسئله کسی بچش اینجور بوده؟آخه کی خوب میشه کلافه شدمه همش درحال غذا کوبیدنم 

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دندوناش کامله؟

۹تا داره ولی اصلا غذا نمیجوه جویدن بلد نیست

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده
2714
وای منم بچم رفلاکس داره دوباره عود کرده بردم دکتر داروشو شروع کردم چیزای سفت و عوق میزنه همش ابکی می ...

نه دختربچه من گفت رفلاکس نیست 

۹تا داره ولی اصلا غذا نمیجوه جویدن بلد نیست

برای اینکه از اول پوره میکس دادی عادت کرده سعی کن یواش یواش بهش جامد و درشت تر بدی وگرنه همینجوری میمونه و کارت سخت تر میشه

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی
امتحان کردی چیزی بدی دست خودش بخوره؟

خیلی بدغذاست بدمش نمیخوره اگه مثلا بیسکویت بزارم دهنش تفش میکنه و اوق میزنه

برای اینکه از اول پوره میکس دادی عادت کرده سعی کن یواش یواش بهش جامد و درشت تر بدی وگرنه همینجوری می ...

خب سعی کردم غذا درشتر بهش بدم ولی فایده ای نداشت 

چقدکم دندون دراورده احتمالاازاول همیشه میکس دادی

بچه من نارسه از همه چی عقبه

2706