2733
2734

سلام دوستان من دیشب ی شکلات خوردم ک باعث شد یکی از دندونام درد بگیره شدید ،قبلشم فشار میدادم ی درد ریزی میگرفت ،البته وقتی فشار میدادم دردش بیشتر میشد ،،نفسمم بالانمیومد رفتم دکتر واسم عکس از ریه گرفت چون ب شدت قفسه سینم میسوخت و نمیتونستم نفس بکشم ،نوار قلبم گرفت گفت چیزی نیستش،چندتا دارونوشت ک برای ریه بخورم ،گفتم شاید بخاطر عفونت دندونه ،ولی الان یک هفتست ک انگار بدنمو کوبیدن ،مخصوصا ران سمت چپو ک فشار میدم بیشتر ،بدنمم گزگز میکنه ،،بنظرتون از چیه ،فردا نوبت دکتر دارم باچکاپ 😔😔ولی ازبس فکر کردم دارم دیوونه میشم

گوشم و گلومم بعضی وقتا اذیت میکنه ،ی دوندونمم اینجوری بود ولی درست کردم ،واس همین میگم شاید عفونت داره اینم ،واس بابامم عفونت داشت باازمایش فهمیدن ،دردنداشت زیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ریه و دندون مگ ربطی دارن بهم؟ نوار قلب چی بود! 

توضیح دادم عزیزم ،ب دکتر گفتم قفسه سنم میسوزه بازور نفس میکشم و قلبمم تیر میکشید ،گفتم شاید واس دندونه،ولی گفت چیزی نشون نداده ،پس از چی میتونه باشه اخه 😥

2731